خطای این بسته نمی‌تواند نصب شود. پوسته، پرونده‌ی استایل style.css را کم دارد.

این تاپیک 4 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Hoom@n ،‏ 2 ماه و 3 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 132 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 17 سپتامبر 2016     12:42 ب.ظ #

mina fkjjojop

Subscriber
2 پست1 تاپیک

سلام دوستان

من این شمکل رو هنگام نصب قالب دارم اونطور که متوجه شدم رفتم public_html/wp-content/themes قالب رو ریختم و extract  کردم حل نشده هنوزم خطا میده ؟

میشه راهنمایی کنید

0  تشکر
شنبه ، 17 سپتامبر 2016     12:44 ب.ظ #

mina fkjjojop

Subscriber
2 پست1 تاپیک

کسی نیست راهنماییم کنه عایااا؟!

0  تشکر
شنبه ، 17 سپتامبر 2016     12:51 ب.ظ #

mina fkjjojop

Subscriber
2 پست1 تاپیک

نبود برمممممم؟

0  تشکر
شنبه ، 17 سپتامبر 2016     5:16 ب.ظ #

روح اله شهبازی

Subscriber
7 پست0 تاپیک

بعضی وقتا فقط اکسترکت کافی نیس خودم اولین بار با ای مشکل روبرو شدم که بعد از اکسترکت فایلی در سرور قرار میگیره که فایل اصلی نیس و همراه چندیدن تبلیغه که شناسایی نمیشه داخل همون فایل اکسترکتی یه فایل دیگه هست به اسم همون قالب یا افزونه و اصل همون اونو باید قرار بدین این حدس من بود بهتره یه عکسی هم قرار میدادین تا سریع تر و یا دقیق تر راهنمایی بشین.

0  تشکر
شنبه ، 17 سپتامبر 2016     9:40 ب.ظ #

Hoom@n

Subscriber
VIP
34 پست0 تاپیک

سلام به شما دوست گرامی

شما وقتی بخواهید یک قالب وردپرس رو نصب کنید، برای اینکه وردپرس اون قالب رو بشناسه حداقل به دو فایل index.php و style.css نیاز هست. یعنی باید این دو فایل در دایرکتوری اصلی قالبتون وجود داشته باشه. در غیر اینصورت پیام خطا میده و قالب رو به عنوان یک قالب خراب شناسایی میکنه.

شما خودتون به وضوح نوشتین که پیام داده فایل style.css در دایرکتوری قالب وجود نداره. حالا دو حالت میتونه اینجا وجود داشته باشه:

1- فایل style.css در دایرکتوری اصلی قالب شما وجود نداره.

2- فایل style.css در دایرکتوری اصلی قالبتون وجود داره، اما کامنتی که باید در اول اون فایل باشه تا مشخصات قالب رو به وردپرس بده وجود نداره.

اگه مورد اول باشه یعنی یا قالبتون ناقصه و این فایل رو نداره و یا اینکه این فایل در دایرکتوری اصلی قالبتون نیست و در دایرکتوری های دیگری هست.

اگر مورد دوم باشه شما باید یه کامنت به اول فایل style.css اضافه کنید که مشخصات قالب مثل نام قالب، نام سازنده قالب، آدرس URL سازنده قالب، Description قالب، آدرس URL شرکت سازنده قالب و ... رو در اون کامنت بنویسید.

اگر مشکلتون این بود بهترین راهش اینه که این مشخصات رو از اول فایل style.css یه قالب دیگه(مثلاً قالبهای پیش فرض وردپرس) کپی کنید و به اول فایل style.css خودتون اضافه کنید. فقط باید مشخصات رو تغییر بدین و مشخصات دلخواه خودتون رو وارد کنید.

امیدوارم این کار بتونه مشکلتون رو حل کنه.

0  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .