خصوصی سازی برگه برای کاربران

این تاپیک 11 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  سیدمحمود غفاری ،‏ 11 ماه و 2 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 1702 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 18 مارس 2014     12:38 ب.ظ #

z.hoseinzade

Subscriber
11 پست12 تاپیک

با سلام

من می خوام برای تمام پرسنل شرکت یوزر ایجاد کنم که هر کاربر با زدن یوزر و پسورد خود در قسمت login به صفحه ای هدایت شود که فیش حقوقی خود را ببیند یعنی هر کاربر به اطلاعات شخصی خود دسترسی داشته باشد. آیا امکان پذیر است؟ لطفا راهنمایی بفرمایید.

با تشکر

0  تشکر
چهار شنبه ، 19 مارس 2014     12:16 ق.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

سلام

یقینا امکان پذیره. باید دید اطلاعات فیش ها کجا و چگونه ثبت شده و هر کاربر پس از لاگین، به صفحه ای وارد بشه و اطلاعات فیش خودش رو مشاهده کنه. تمام این کارها با یک کد یا افزونه خاص انجام نمیشن و باید کسی واستون طراحی کنه.

0  تشکر
چهار شنبه ، 19 مارس 2014     11:51 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

از چه سیستمی استفاده می کنید؟برای وردپرس میشه بدون افزونه هم این رو پیاده کرد،البته افزونه باشه بهتره،قسمت مدیریت رو بهتر میشه ساخت.

0  تشکر
چهار شنبه ، 19 مارس 2014     12:20 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

سوالشون رو در قسمت وردپرس پرسیدن ..

0  تشکر
چهار شنبه ، 19 مارس 2014     3:12 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

خوب پس بهتره بگین کجا مشکل دارین تا دوستان راهنمایی کنن.

0  تشکر
شنبه ، 5 آوریل 2014     9:56 ق.ظ #

z.hoseinzade

Subscriber
11 پست12 تاپیک

من با وردپرس کار می کنم فیش حقوقی کاربران بصورت pdf است و قرار است کاربران پس از لاگین به صفحه فیش حقوقی وارد شوند که آن به صورت هایپر لینک تعریف شده است یعنی سال 1393 شامل لینک های فیش فروردین، فیش اردیبهشت و... می باشد آیا باید برای هر کاربر برگه ی جدا ایجاد کنم؟ چگونه کاربر پس از لاگین کردن به برگه ی خودش هدایت شود؟ لطفا از ابتدای کار برایم توضیح دهید که چه مراحلی را باید طی کنم؟

از پیگیری شما صمیمانه متشکرم.

0  تشکر
شنبه ، 5 آوریل 2014     11:05 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

لازم نیست برای هر کاربر برگه ای جدا ایجاد کنید،یه برگه کافی هستش و باید طبق شناسه کاربر باید اون اطلاعات رو دریافت کنید و نمایش بدید،برای اینکه کاربران بعد از لاگین به صفحه مورد نظر شما هدایت بشن این مطلب رو ببینید.

0  تشکر
شنبه ، 5 آوریل 2014     11:44 ق.ظ #

z.hoseinzade

Subscriber
11 پست12 تاپیک

مطلب رو خوندم برداشتم اینه که با اضافه کردن اون کد همه کاربران فقط به یک صفحه هدایت میشن درحالیکه من می خوام هرکاربری به صفحه ی خودش هدایت بشه چون قرار نیست کاربری فیش حقوقی کاربر دیگه رو ببینه.

0  تشکر
شنبه ، 5 آوریل 2014     12:35 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

خوب بله درسته،اما اطلاعات داخل اون صفحه با توجه شناسه کاربر بارگذاری میشه و اطلاعات کاربران دیگه مشاهده نمیشه،شما همین صفحه profile وردپرس رو نگاه کنید این فقط یه صفحه هستش اما برای هر کاربر اطلاعات متفاوتی رو نشون میده،شما هم باید هم چین چیزی رو ایجاد کنید.

0  تشکر
شنبه ، 5 آوریل 2014     2:02 ب.ظ #

z.hoseinzade

Subscriber
11 پست12 تاپیک

شما قبلا گفتید از طریق افزونه بهتر میشه کار کرد لینک دانلود آن افزونه رو لطفا برام بذارید

1  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 12 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .