خبرنامه سایت

این تاپیک 10 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  sana_esi ،‏ 3 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1443 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 8 آگوست 2013     10:17 ب.ظ #

sana_esi

Subscriber
VIP
72 پست34 تاپیک

سلام.من خبرنامه سایتم را طراحی کردم ولی میخوام شکل پیامی که برای کاربران ارسال میکنم یه چیزی مثل قالب پیامهای که شما برای کاربران اسال میکنید باشه.من قالب پیام را هم با کدهای htmlکامل کردم ولی موقع ارسال خود کدها ارسال میشه.اگر کسی میدونه راهنمایی کنه. با تشکر از شما.

0  تشکر
پنجشنبه ، 8 آگوست 2013     11:01 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

باید نوع محتوای ارسالی رو HTML بذاری تا کد ها درست ارسال بشه.

1  تشکر
جمعه ، 9 آگوست 2013     11:57 ق.ظ #

elham.e

Subscriber
91 پست10 تاپیک

اره دقیقا همینه که گفتن باید

.IsBodyHtmlرو true قرار بدی

0  تشکر
جمعه ، 9 آگوست 2013     2:31 ب.ظ #

sana_esi

Subscriber
VIP
72 پست34 تاپیک

از راهنمایتون ممنونم ولی میشه بیشتر توضیح بدین

0  تشکر
جمعه ، 9 آگوست 2013     2:35 ب.ظ #

sana_esi

Subscriber
VIP
72 پست34 تاپیک

من کد را به این صورت نوشتمو ولی کار نمی ده

$to = $row1[1];
$subject='خبرنامه سایت  ';
mail.IsBodyHtml = true;
$body ='<div align="center"  style="width:500px;word-wrap:break-word; height:auto;  text-align:center; position:relative; left:20%;
border:2px solid #999; margin:0px;" ><div style="color:#C00; font-family:tahoma; font-size:16px; height:40px; background-color:#FC3; padding-top:4px; font-weight:bold;">خبرنامه سایت </div>
<p></p>
<div align="right" style="color:#006; font-family:tahoma; font-size:14px; position:relative; text-align:right; padding-right:5px; width:495px;
word-wrap:break-word;">'.$text.'

</div>
</div>';
$headers = "";
mail($to, $subject, $body, $headers);

0  تشکر
جمعه ، 9 آگوست 2013     4:34 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

من یه توضیح کوچیک بدم،اون چیزی که کاربر elham.e نوشتن برای php نیست،ایشون برای ASP.NET نوشتن،چون شما هم دقیقا همین کارو توی کد خودتون انجام دادید و نوشتید:

این روش دستیابی به خاصیت و متد ها مخصوص زبان های مایکروسافتی و خصوصا زبان های تحت دات نت هستش،برای php باید به جای اون علامت نقطه از علامت <- استفاده میشه.

خوب توضیح کد شما،توی php شما میتونید مقادیر header رو با ایمیل ارسال کنید پس برای داشتن محتوای ایمیل به صورت HTML باید این هدر رو براش ست کنید.

پس کد شما به این شکل در میاد.

0  تشکر
شنبه ، 10 آگوست 2013     7:54 ب.ظ #

sana_esi

Subscriber
VIP
72 پست34 تاپیک

ممنونم.میبخشد من یه پیام خصوصی برای شما فرستادم ولی هنوز پاسخی دریافت نکردم؟

0  تشکر
یکشنبه ، 11 آگوست 2013     2:07 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

من از شما پیام خصوصی دریافت نکردم.

0  تشکر
یکشنبه ، 11 آگوست 2013     4:59 ب.ظ #

sana_esi

Subscriber
VIP
72 پست34 تاپیک

سوال من در رابطه با تعرفه های طراحی سایت بود.من یک سایت طراحی کردم و الان میخوام قیمت گذاریش کنم ولی نمی دونم هزینه هر قسمت را چقدر بزادم به سایت های مختلف هم سر زدم ولی قیمت ها خیلی متفاوته اگه شما یک لیست از تعرفه ها برای قسمت های مختلف دارید برای من بفرستید با تشکر از شما

0  تشکر
یکشنبه ، 11 آگوست 2013     9:54 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

همون طور که خودتون هم گفتین قیمت متفاوته،بستگی به کارتون داره که هم از لحاظ زیبایی ظاهری و هم از لحاظ کد نویسی چقدر روش کار کردین.قسمت های مختلف میتونه بین 30 هزار تا 100 هزار هزینه داشته باشه،البته شاید هم بیشتر و کمتر و معمولا دامنه کار همین قدر میتونه باشه که این مقادیر با مقدار کاری که مشتری میخواد تغییر میکنه.مثلا یه افزونه ممکنه 60 تومن هزینه داشته باشه،بعضی ها کمتر میگیرین و بعضی ها هم بیشتر،این دیگه بستگی به طرف داره.منم جدول خاصی در این باره ندارم.

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 11 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .