جلوگیری از کپی قالب

این تاپیک 23 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  s.alifarrokh ،‏ 2 سال و 6 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 2738 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 22 می 2014     10:12 ق.ظ #

محراب

Subscriber
180 پست52 تاپیک

سلام

کسی هست واقعا بدونه که چطوری می شه کپی قالب کمی برای طرف مشکل کرد خیلی دونبالش گشتم ولی چیزی پیدا نکردم

آخه این همه آدم دارن پول میدن ، الکی پول می دند نه حتما کاری می کنند که نشه قالب رو کپی کرد ، لطفا اگر کسی بلده بگه خیلی ضرور ی هست

ممنون

0  تشکر
پنجشنبه ، 22 می 2014     4:41 ب.ظ #

محمد بابازاده

Subscriber
38 پست13 تاپیک

شما هر قالبی که راه اندازی کنین، کدهای html , css , javascript شما قابل استخراج هست پس بنابراین قالب شما رو به راحتی میتونند کپی کنند ...

0  تشکر
پنجشنبه ، 22 می 2014     5:33 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

سلام دوست عزیز........شاید بشه داخل فایل .htaccess کاری کرد که نشه قالبت رو کپی کرد....راستیتش خودم بلد نیستم........از مدیران و دوستان کاربلد کمک میخوایم.....اگه راهی هست راهنماییمون کنید......ممنون......یا علی

2  تشکر
جمعه ، 23 می 2014     1:15 ب.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

سلام

منظور شما قالب سایته یا وبلاگ؟

1  تشکر
جمعه ، 23 می 2014     2:01 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

دوست عزیز بیشتر قالب سایت مورد نظره...........راهی وجود داره؟؟؟

2  تشکر
جمعه ، 23 می 2014     2:14 ب.ظ #

محراب

Subscriber
180 پست52 تاپیک

من قالب وبلاگ دارم

ولی دوستان هم مدنظرشون قالب سایت هست

اگه می شه هر دو این ها رو بگید

ممنون

0  تشکر
جمعه ، 23 می 2014     3:54 ب.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

والا راهی قطعی بلد نیستم اما میشه با یه سری راه ها یارو رو پیچوند.

من یه لحظه این کده رو بنویسم الان میگم بهتون

1  تشکر
جمعه ، 23 می 2014     4:22 ب.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

مثلا میخوایم استایل css رو یه کم گم و گور کنیم.میایم هفت هشت تا از استایل قالبمون کپی می گیریم و در ظاهرشون تغییراتی رو میدیم که زیاد زایع نباشه اینا یکین.بعد میایم یه فایل جاوا اسکریپت ایجاد می کنیم اسکریپت استایل تصادفی رو میذاریم و اونو رمز گذاری میکنیم که میشه این شکلی:

کد اصلی:

حالا اینو رمزگذاری میکنیم:

حالا این کدو میذاریم تو یه فایل .js و اونو به عنوان اسکریپت اینجوری پیوست میکنیم به صفحه وبمون:

حالا ما یه استایل تصادفی و رمز نگاری شده داریم که در واقع یکی هست اما ظاهر استایل متفاوته.با بیشتر کردن استایل ها و یه کم به هم ریختنشون هم کار اون بابایی که میخواد کپی کنه سخت میشه.والا اگه من یه هم چین چیزی رو ببنیم و ندونم داستانشو از خیرش میگذرم و میرم سراغ یه سایت دیگه.

تازه میتونیم چند تا اسکریپت خالی هم مثه همون فایل .js مون درست کنیم و اونا رو هم به عنوان استایل پیوست کنیم.اینجوری پدر یارو در میاد تا تشخیص بدش.بازم میگم هر چه بیشتر باشه بهتره.ولی خب بازم نمیشه گفت راه قطعی،فقط یه کم یارو رو سردر گم میکنه.

3  تشکر
جمعه ، 23 می 2014     4:31 ب.ظ #

s.alifarrokh

Subscriber
396 پست119 تاپیک

اینم توضیح

اول اسکریپتمون یه همچین چیزی هست که برای ایجاد عدد تصادفی هست که اون عدد 0 اولش مشخص میکنه از صفر شروع بشه و اون 7 مشخص میکنه تا هفت ادامه داشته باشه چون ما 8 تا استایل داریم،یعنی اگه ما 23 تا استایل داشته باشیم میشه:

برای رمزگذاری اسکریپت هم از این سایت کمک بگیرید و موقع وارد کردن کد تیک گزینه Base62 encode رو فعال کنید.

1  تشکر
جمعه ، 23 می 2014     4:32 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

دوست عزیز واقعا کار قشنگی بود......دستت درد نکنه.......ولی یچیزی!!!! با این کار حجم سایتمون نمیره بالا؟؟........سرعت لود صفحه نمیاد پایین؟.....بخاطر اینکه تعداد Request هایی که میفرسنه بیشتر میشه.......ولی خیلی قشنگ بود....حال کردم......یا علی

3  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 24 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .