جلوگیری از ساسپند(مسدود) شدن سایت

این تاپیک 6 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  naani ،‏ 1 سال و 2 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1419 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 24 جولای 2013     4:27 ب.ظ #

naani

Subscriber
106 پست60 تاپیک

با سلام خدمت اساتيد. تا به امروز چندين بار سايت زدم ولي بعد از چند هفته و چند ماه ف*ي*ل*ت*ر و بلافاصله ساسپند شد. بامدیر هاست تماس گرفتم گفت که از سازمان تصدیق مصادیق مجرمانه نامه زدن که این سایت مسدود بشه. اکثر سايتهايي که من ديدم فقط فيلتر ميشن و ساسپند (مسدود) نميشن. ميشه توضيحي در اين زمينه بدين و اينکه بايد چکار کنم که حداقل بعد از ف*ی*ل*ت*ر شدن ساسپند نشم؟؟

0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
چهار شنبه ، 24 جولای 2013     7:54 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام به نظرم بهترین راه اینه که از محتوایی استفاده کنید که اون سازمان مربوطه به شما گیر نده.

0  تشکر
چهار شنبه ، 24 جولای 2013     8:18 ب.ظ #

naani

Subscriber
106 پست60 تاپیک

دوست عزیز وقتی محتوای من مربوط به موسیقیه چجوری کاری کنم که سازمان به من گیر نده؟ فقط باید قانونو عوض کنم!!!!!

0  تشکر
پنجشنبه ، 25 جولای 2013     12:27 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

خوب البته اکثر سایت های موسیقی هم فیلتر هستن،چون اکثرا آلبوم های موسیقی که طبق قانون کپی رایت منتشر میشه رو غیر قانونی منتشر میکنن.

0  تشکر
پنجشنبه ، 25 جولای 2013     2:29 ق.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

این به هاستینگ شما مربوطه ...

هاستتون رو عوض کنید و قبل از تغیر هاست با سرویس دهنده ی هاستینگ در این مورد بحث کنید که ایا در صورت فیلتر شدن ساسپند می کنه شما رو یا نه !

1  تشکر
سه شنبه ، 21 ژانویه 2014     7:58 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

[quote=13256]دوست عزیز وقتی محتوای من مربوط به موسیقیه چجوری کاری کنم که سازمان به من گیر نده؟ فقط باید قانونو عوض کنم!!!!![/quote]

اکثر سایت های مرتبط با شما این مشکل رو دارن ولی تا اونجا که بتونن مطالب خاص رو نمیذارن که مشکلی واسشون پیش نیاد

2  تشکر
جمعه ، 2 اکتبر 2015     7:46 ق.ظ #

naani

Subscriber
106 پست60 تاپیک

سلام. برای رفع این مشکل پیشنهادتون استفاده از کدام سرویش دهنده هاستینگ هست؟

0  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .