جلوگیری از دانلود فیلم

این تاپیک 4 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  حمید رضا مصطفی زاده ،‏ 11 ماه و 3 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 467 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 14 دسامبر 2015     6:29 ب.ظ #

Eng Ghanbari

Subscriber
1 پست1 تاپیک

سلام

ما میخواییم یه سایت بزنیم که داخلش فیلم های آموزشی کنکور رو قرار بدیم که کاربر بیاد هزینه رو پرداخت کنه و فیلم رو انلاین ببینه، ولی نتونه دانلود کنه! لطفا راهنمایی کنید. ممنون ♥

0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
دوشنبه ، 14 دسامبر 2015     10:21 ب.ظ #

Sajjad

Subscriber
13 پست0 تاپیک

سلام

فکر نکنم چنین چیزی امکان پذیر باشه

حتی از سایت تویتر هم با ترفندهایی میشه دانلود کرد

1  تشکر
دوشنبه ، 14 دسامبر 2015     10:58 ب.ظ #

حمید رضا مصطفی زاده

Subscriber
124 پست11 تاپیک

سلام

هرکاری کنی کپی پیس میشه.ولی میتونی یه کاری کنی اونم اینه که برای هرکسی لینک خریداری کنی و بعد اگر شخص از طریق جی میل و یا ایمیل لاگین شد  و البته هزینه رو هم پرداخت کرده بود میتونه اون رو ببینه.

مشابه این کار رو یه سایتی داره انجام میده یعنی من هرکاری و هر ترفندی زدم نتونستم دانلود کنم و فقط باید آنلاین نکاه کنم.

از آخر دیگه مجبور شدم با کامتازیا از رو دسکتاپ ضبط کنم (البته  کیفیت صداش اومد پایین)

1  تشکر
دوشنبه ، 14 دسامبر 2015     11:21 ب.ظ #

Eng Ghanbari

Subscriber
1 پست1 تاپیک

کاربرا اونقدر حرفه ای نیستن، ببینید الان یه فیلم که شروع به پخش میشه سریع اینترنت دانلود منیجر یه گزینه میاره که دانلود فیلم! میخوام اینو حذف کنم، بعد اگر لینک دانلود بدیم به خریدار، دانلود میکنه به بقیه داش آموزا میده 😐 برای همین میخواییم قابل دانلود نباشه و فقط کسی که پرداخت کرده بتونه آنلاین ببینه..

0  تشکر
سه شنبه ، 15 دسامبر 2015     12:09 ق.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

حمید رضا مصطفی زاده

Subscriber
124 پست11 تاپیک

چیزی که به ذهن من مبرسه همینی بود که خدمت شما عرض کردم.

تو اون سایت هم دقیقا همین کاری که شما میگید پیاده سازی شده بود به طور مثال آیکون دانلود منیجر میومد بعد که میزدیم دانلود درجا کار میکرد و به هیچ وجه دانلود نمیشد.

فقط باید آنلاین نگاه کنی.

هرچند اونم با فرستادن لینکش برای سایر دانش آموزان دیگه امکان دسترسی به فیلم ها (فقط و فقط آنلاین) وجود داره.که البته بعد از چند مدت این اینکه انقضا میشد.

پیشنهاد بنده اینه که اگر دانش آموزان شما در یک موسسه یا مدرسه نیستن از این روش استفاده کنید.

اما اگر همه تو یه مدرسه هستن با تبادل لینک (به صورت آنلاین و نه دانلود شده و بدون قابلیت دانلود) میتونن دسترسی پیدا کنن.هرچند با توجه به رده سنیشون به نظرم همین هم به ذهنشون نمیرسه

موفق باشید

1  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .