جایگزین JavaScript که بتوان آن را Close Source کرد، چیست؟

این تاپیک 6 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  علی موحدی ،‏ 1 سال و 12 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 637 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 27 سپتامبر 2014     9:33 ق.ظ #

علی رضا

Subscriber
31 پست6 تاپیک

سلام دوستان

من کارم برنامه نویسی PHP, MySQL, JavaScript,... کلا تحت وب هست.

در حال حاضر در حال نوشتن یک برنامه هستم که 90٪ پروژه JavaScript هست و بقیه HTML, CSS, PHP, ...

تا اونجایی که من تحقیق کردم می توان JavaScript را Encrypt کرد، که مسلما Decrypt می شود. و عملا نمی توان آن را Close Source کرد.

من در پروژه فوق از :

- Darg & Drop, Resize و ... توسط JavaScript
- ارتباط با Database, مدیریت فایل و... توسط PHP

استفاده می کنم.

کدام زبان برنامه نویسی هست، که بتوان آن را در همه جا ( Linux, Mac, Windows ) استفاده کرد؟ و قابلیت های JavaScript + PHP را داشته باشد؟ و از همه مهمتر بتوان آن را Close Source کرد.

0  تشکر
شنبه ، 27 سپتامبر 2014     4:12 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

زبون های موجود برای کار شما همین ها هستند و راه حل هم همون ابهام سازی یا درهمریزی کدها هست .

0  تشکر
شنبه ، 27 سپتامبر 2014     5:04 ب.ظ #

علی رضا

Subscriber
31 پست6 تاپیک

سلام

آقای آوند من خودم برنامه نویس PHP هستم.

اما می خوام یک برنامه که با JavaScript نوشته شده است را کاری کنم که Close Source بشه.

جستجو کردم و به این نتیجه رسیدم که نمیشه، JavaScript را Close Source کرد.

لطفا زبان برنامه نویسی به من معرفی کنید که قابلیتهای JavaScript را داشته باشد و بتوانم آن را بدونه هیچ گونه نگرانی Close Source کنم.

باتشکر

0  تشکر
شنبه ، 27 سپتامبر 2014     5:08 ب.ظ #

علی رضا

Subscriber
31 پست6 تاپیک

ببخشید مثل اینکه صفحه کامل لود نشده بود و فقط
برای اینکه یه برنامه نویس حرفه ای PHP بشید می تونید از همین الان اقدام کنید ! http://7learn.com/class?id=3790
را دیدم.
لطفا پست قبلی را حذف نمایید.

می توان در هم ریزی کرد اما نمی توان به اعتماد کرد. چون میتوان روش را تشخیص داده و به کدهای اصلی دسترسی پیدا کرد.

0  تشکر
یکشنبه ، 28 سپتامبر 2014     7:54 ق.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

اگه زبونی می خواید که همه ی مرورگرها اونو ساپورت کنن و درخت DOM رو به خوبی آنالیز و دستکاری کنه انتخاب همین جاوااسکریپت هست .  ابهام سازی یا درهمریزی رو باید براش وقت بزارید که تا حد ممکن باز کردن کد سخت بشه .

از اپلت های جاوا و یا actionScript فلش هم می تونید استفاده کنید که مثل جاوااسکریپت نمیشن واقعا و تازه باید زبون جدیدی رو هم یاد بگیری برای کار با اونها !

2  تشکر
یکشنبه ، 28 سپتامبر 2014     10:18 ق.ظ #

علی رضا

Subscriber
31 پست6 تاپیک

سلام

برای من مهم نیست که زبان مورد نظر توسط مرورگر پشتیبانی بشه!! فقط بتواند امکانات JavaScript، خواندن و نوشتن فایل، اتصال به Database و Close Source را داشته باشد.

مشکلی هم با یادگیری زبان های جدید ندارم.

سوال اصلی:

کدام زبان برنامه نویسی هست، که بتوان آن را در همه جا ( Linux, Mac, Windows ) استفاده کرد؟ و قابلیت های JavaScript + PHP را داشته باشد؟ و از همه مهمتر بتوان آن را Close Source کرد.

0  تشکر
چهار شنبه ، 10 دسامبر 2014     6:08 ب.ظ #

علی موحدی

Subscriber
35 پست0 تاپیک

می تونید بیشتر کاراتونو در سمت سرور انجام بدید که قابل دسترس کاربر نیست

0  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .