جایگذاری آدرس لینک بدست آمده با php

این تاپیک 5 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  کیوان علی محمدی ،‏ 1 سال پیش .

این تاپیک تاکنون 413 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 20 اکتبر 2015     1:07 ب.ظ #

sina hatam

Subscriber
3 پست1 تاپیک

با سلام خدمت دوستان گرامی

من از طریق یه تکه کد php آدرس لینک صفحه جاری رو میتونم بگیرم ، تکه کد دیگری نیز دارم که اگر آدرسه سایتی رو بصورت دستی داخلش وارد کنم تایتلش رو میتونم داشته باشم ، حالا میخواستم این دو تا رو با هم استفاده کنم یعنی آدرس بدست اومده با کد اولی بصورت اتومات در کد دوم قرار بگیره ، درست حسابی هم بلد نیستم . میشه یکی از عزیزان لطف کنن اینکارو برام انجام بدن ؟ توی لینک ارسالی هم کد ها هست هم توضیح کاری که میخوام بکنم ، اساتید عزیز ببینن حتما متوجه میشن ، لطفا یکی از دوستان کمک کنه خیلی وقت میخوام انجامش بدم اما نمیتونم . از لطف شما سپاسگذارم

اینم لینکش: http://ahkc.ir/mesal.txt

0  تشکر
چهار شنبه ، 28 اکتبر 2015     6:24 ق.ظ #

sina hatam

Subscriber
3 پست1 تاپیک

آقا تورو خدا یکی پیدا شه به من بگه برو پی کارت اینورا پیدات نشه ، جواب نخواستم ، مگه سوال من HIV مثبته که هیشکی هیچی نمیگه ؟ lol

0  تشکر
پنجشنبه ، 12 نوامبر 2015     8:04 ب.ظ #

sina hatam

Subscriber
3 پست1 تاپیک

سلام

چرا کسی جواب منو نمیده ؟ سوال من اشکال داره ؟ نباید اینجا مطرح میشد ؟ کسی بلد نیست ؟ که خوب بعبده ، من آدم بدیم ؟ کسی دوست نداره جواب منو بده ؟ آخه اساتید محترم یکی یه چیزی بگه . لطفا .

0  تشکر
پنجشنبه ، 12 نوامبر 2015     9:00 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام کدتون ویرایش شد.

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
جمعه ، 13 نوامبر 2015     10:39 ب.ظ #

sina hatam

Subscriber
3 پست1 تاپیک

سلام برادر عزیز ممنون که وقت گذاشتید ، میخواستم بدونم شما کدی که زحمت کشیدید ویرایش کردید تست هم کردید ؟   کار کرد ؟

چون رو لوکال باز تایتل رو بهم نمیده و رو هاست هم اصلا صفحه دیگه بالا نمیاد ، البته این رو هم عرض کنم که همین جور که هست ریختم تو هاست (چیزی بهش اضافه نکردم) ، ممنون میشم باز کمک کنید ، سپاسگذارم .

1  تشکر
جمعه ، 13 نوامبر 2015     10:55 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام به نظرم کد کاملا درسته ولی بنده تستش نکردم. بهتره هر مرحله خروجی تابع رو دیباگ کنید.

1  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .