جابه جایی آیکون منو در کروم

این تاپیک 4 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  shima arabi ،‏ 1 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 402 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 10 آگوست 2015     4:14 ب.ظ #

Af.Sa.Ne

Subscriber
16 پست7 تاپیک

سلام

نمیدونم چه مشکلی وجود داره،  آیکونی که برای منو در نظر گرفتم در گوگل کروم میپره بالا و به هم می ریزه! (در ضمن این آیکون رو با list-style-image به منو دادم و از list-style-position هم برای موقعیت دهی استفاده کردم)

منو در فایرفاکس

منو در کروم

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
دوشنبه ، 10 آگوست 2015     6:36 ب.ظ #

shima arabi

Subscriber
99 پست29 تاپیک

سلام بعضی سایت ها برای بهم نریختن کدها در مرورگرهای مختلف یک سری کد css  ارایه میدن که باید ابتدای فایل  css قرار بدی من هم قبلا این مشکل رو در یه سایتی با کروم داشتم و از این کدها هم استفاده کردم اما فایده ای نداشت!!!

میتونی هم از این کد برای قرار دادن آیکونت استفاده کنی

-webkit -img

اما بهترین و ابتدایی ترین راه برای حل این مشکل بنظر من استفاده از جدوله اگه آیکون و عکست رو توی خونه های جدول قرار بدی و جدول رو داخل دایو بذاری خیلی مودب کنار هم میشینن و بالا پایین هم نمیپرن

2  تشکر
سه شنبه ، 11 آگوست 2015     1:19 ب.ظ #

Af.Sa.Ne

Subscriber
16 پست7 تاپیک

سلام شیما خانم، ممنون از کمکتون

فقط چندتا نکته..

(از -webkit- هم استفاده کردم که درست نشد..)

الان منوم رو با جدول ساختم و خیلی خوب هم در کروم نشون داده میشه.ولی یه مشکلی داره اینکه در حالت ریسپانسیو میخوام هر یدونه دکمه به همراه آیکونش در یک سطر جدا قرار بگیره ولی نمیشه!

و سوال دوم اینکه یعنی تنها راه واسه اینجور مواقع همیشه table؟ و این روش استاندارد ِ ؟

سورس منو

پیوست ها:
0  تشکر
سه شنبه ، 11 آگوست 2015     1:22 ب.ظ #

Af.Sa.Ne

Subscriber
16 پست7 تاپیک

شما هم عکس رو نصفه می بینید؟!!

یبار دیگه میفرستم

پیوست ها:
0  تشکر
سه شنبه ، 11 آگوست 2015     4:14 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

shima arabi

Subscriber
99 پست29 تاپیک

سلام افسانه جان در واقع دو راه اولی راه های استاندارد حل این مشکله اما من خودم هیچوقت ازشون جواب نگرفتم و برای حل مشکل کروم جدول استفاده کردم. میتونی از ویژگی float هم توی هر تگ li از منوت استفاده کنی باین صورت

اگه در حالت ریسپانسیو باز هم مشکل داشت float رو به right تغییر بده  میتونی از این لینک هم کمک بگیری

http://www.iranweblearn.com/articles/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF-%D9%85%D9%86%D9%88%DB%8C-responsive

3  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .