جابجایی ایکون بدون حرکت عنوان

این تاپیک 3 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Saleh Katebi ،‏ 1 سال و 4 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 414 بازدید داشته است .

تگ شده :  

نویسنده پست
جمعه ، 7 آگوست 2015     7:35 ق.ظ #

mohammad karimi

Subscriber
144 پست100 تاپیک

سلام خدمت دوستان عزیز من اومدم ایکون وعنوانش را در کنار هم در یک لینک قرار داده ام بعد الان بعنوان مثال من بخوام ایکون به اندازه ای جابجاش کنم که در یک راستا تقریبا قرار بگیرد برای زیبایی سایت الان که مسلما بخوام ایکون جابجا کنم عنوانشم جابجا میشه چیکار کنم برای این.این کد های من است:
  <div id="Title-MainContent">
<ul class="tabs">
<li><a rel="nofollow" href="#content1" class="active" ><span id="Icon-Download-MainContents"  class="fa fa-cloud-download fa-2x"></span>
دانلود ها</a></li>
<li><a rel="nofollow" href="#content2" ><div id="Icon-Learning-MainContents" class="fa fa-graduation-cap fa-2x"></div>
اموزش ها</a></li>
<li><a rel="nofollow" href="#content3" ><div id="Icon-DesignWeb-MainContents" class="fa fa-pencil-square-o fa-2x"></div>
طراحی سایت</a></li>
<li><a rel="nofollow" href="#content3" ><div id="Icon-Database-MainContents" class="fa fa-database fa-2x"></div>
بانک اطلاعاتی</a></li>
</ul>
</div>

0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
شنبه ، 8 آگوست 2015     12:16 ب.ظ #

Yazda

Subscriber
87 پست2 تاپیک

سلام .. تا جایی که من میدونم که اینطوری شما نمیتونی آیکن رو از متن جدا کنی چون اینا لیست هستن و خب آیکن و متنش باهمه .. مگه اینکه بجای آیکن ها عکس بذاری و بجای متن لینک ها از تگ a اسفاده کنی.

البته بازم دوستان راهنماییت میکنن شاید راهی باشه و من نمیدونم.

1  تشکر
شنبه ، 8 آگوست 2015     4:46 ب.ظ #

N4H

Subscriber
43 پست0 تاپیک

<p>1</p>

0  تشکر
یکشنبه ، 9 آگوست 2015     9:57 ق.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

Saleh Katebi

Subscriber
125 پست0 تاپیک

اینطور که من متوجه شدم آیکن و متن کنار هم نیستن درسته؟ اگه اینطوریه شما به آیکن این استایل رو بده:

position: relative;

top: 2px;

البته اندازه top رو انقدری جابجا کنید تا با متن در یک راستا قرار بگیرند

0  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .