جابجایی

این تاپیک 7 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  ناشناس ،‏ 1 سال و 5 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 548 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 4 ژوئن 2015     4:48 ب.ظ #

ناشناس

مهمان
5 پست1 تاپیک

سلام من یه وبلاگ دارم که میخوام قالبش همین باش اما مطالب اخیرش،پیوندها و ... که در پایین صفحه هست بیاد در کنار سمت چپ صفحه قرار بگیره لطفا" راهنمایی کنید با تشکر
آدرس وبلاگ : www.islam-multimedia.mihanblog.com
email.addres.ok@gmail.com

0  تشکر
پنجشنبه ، 4 ژوئن 2015     7:13 ب.ظ #

ناشناس

مهمان
5 پست1 تاپیک

من برنامه نویسی بلد نیستم لطفا" برید توی وبلاگم و سورسش رو ببینید و بگید که چه دستوری رو کجا کپی کنم با سپاس.

www.islam-multimedia.mihanblog.com

0  تشکر
شنبه ، 6 ژوئن 2015     1:29 ب.ظ #

علی

ناظم
173 پست3 تاپیک

دوست عزیز با کد میشه از اونجا برداشت و در بلاک های سمت چپ قرار داد ولی چون قالبتون بیشترش تصویره هم بهم میخوره هم اون قسمت زشت دیده میشه !

به هر حال شما کد قالبتون رو در یک فایل txt بصورت utf8 سیو کنید و پیوست کنید اگر بنده یا هرشخص دیگری وقت ویرایش قالبتون داشتن براتون انجام میدن !

باز هم میگم با کد آسونه جابجا کردن ولی باید تصاویرتون هم ویرایش بشه در فایل استایل قرار بگیره و ... که در کل زمانبره !!!

1  تشکر
سه شنبه ، 9 ژوئن 2015     10:26 ب.ظ #

ناشناس

مهمان
5 پست1 تاپیک

مرسی دوست عزیز خب اگه کد راحت است چه کدی رو از کجا به کجا باید وارد کنم.با سپاس

0  تشکر
چهار شنبه ، 10 ژوئن 2015     11:01 ق.ظ #

علی

ناظم
173 پست3 تاپیک

بازم سلام

چون با تگ های میهن بلاگ آشنای ندارم بهتره قالب رو قرار بدید تا در صورت امکان خودم جابه جا کنم !!

شما میگید که کد نویسی بلد نیستید برای همین یکم سخته بتونید خودتون جابه جا کنید !

به هر حال من میگم ::

برو آخرا قالبت و تگ آخرین لینک ها و ... رو بردار بعدش برو یک بلاک رو کپی کن بعدش همین کد آخرین لینک ها و... رو بزار توی بلاک !!! 😀

باتشکر

0  تشکر
پنجشنبه ، 11 ژوئن 2015     1:56 ق.ظ #

ناشناس

مهمان
5 پست1 تاپیک

سلام دوست اینم تکست utf8 میخوام مطالب اخیرش که در پایین صفحه هست و متحرک همانطور بیاد سمت چپ صفحه وبلاگ و در زیر محل نویسندگان قرار بگیره - و یه متن متحرک هم بالای قسمت : صفحه نخست پست الکترونیک و تماس با ما - قرار بگیره - مثل این وبلاگ  http://shiali.mihanblog.com

0  تشکر
چهار شنبه ، 17 ژوئن 2015     3:51 ق.ظ #

ناشناس

مهمان
5 پست1 تاپیک

سلام دوست عزیز چی شد پس - یعنی تو ام - ؟؟؟؟

0  تشکر
جمعه ، 19 ژوئن 2015     5:05 ق.ظ #

ناشناس

مهمان
5 پست1 تاپیک

سلام بچه ها چرا کسی پس کمک نمیکنه ؟؟؟ نکنه خودتونم بلد نیستید ؟؟؟؟؟؟

0  تشکر
پست 1 تا 8 (از مجموع 8 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .