ثبت اطلاعات تعدادی چک باکس در دیتا بیس (SQL )

این تاپیک 4 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  بهنام ،‏ 3 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1218 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 16 آگوست 2013     7:59 ب.ظ #

فرشید رضائیان

Subscriber
22 پست12 تاپیک

سلام  خدمت دوستان عزیز ، من یه مشکلی دارم ، یه فرم ثبت نام دارم که یه گزینه دارم به نام ورزش های مورد علاقه ، این ورزش ها رو به صورت چک باکسی ایجاد کردم ، توی دیتا بیس هم یک فیلد دارم که برای ورزش تعریف کردم . حالا میخوام کاربر هر کدوم از چک باکس هایی رو که تیک زد رو ببره توی اون فیلدی که تعریف کردم و با کارکتر , از هم جدا کنه و بچینه ، این که جدا کنه مشکلی نیست چون من توی value هر کدوم این , رو قرار دادم  که موقع خوندن از دیتا بیس بتونم با trim هر ورزش رو دوباره جدا کنم .

ممنون میشم راهنمایی کنید .

0  تشکر
جمعه ، 16 آگوست 2013     8:29 ب.ظ #

بهنام

Subscriber
86 پست89 تاپیک

سلام اون چک باکس هایی رو که درست کردی به آنها name و value بده , و بعد با php اونها رو بگیر و در دیتابیس ثبت کن.

در کد بالا به جای چاپ کردن اونها در دیتا بیس ثبت کن.

1  تشکر
جمعه ، 16 آگوست 2013     8:31 ب.ظ #

فرشید رضائیان

Subscriber
22 پست12 تاپیک

اها ، ممنون ، یه سوال دیگه دوست عزیز این شیوه نوشت کد توی یک خط رو میشه یه تشریح ساده بکنی  که از ? استفاده میکنید و... راجب کارکتر هاش و شیوه کارش یه توضیح بدی ممنون میشم .

0  تشکر
جمعه ، 16 آگوست 2013     8:38 ب.ظ #

مهشاد کلانتری

Author
VIP
432 پست67 تاپیک

مثل if و else میمونه، اگر شرط قبل از علامت سوال درست بود، دستورات بعد از علامت سوال اجرا میشه، در غیر این صورت دستورات بعد از :

1  تشکر
جمعه ، 16 آگوست 2013     9:55 ب.ظ #

بهنام

Subscriber
86 پست89 تاپیک

وقتی چک باکسی تیک میخوره همراه فرم ارسال میشه، بخاطر همین من دو خط بالا رو نوشتم و اون ؟ غیره مثل if و else میمونه بهش میگن شرط علامت سولالی:

(شرط ? شرط درستی : در غیر این صورت)

و میشه به این صورت هم نوشت:

3  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .