ثابت کردن منوی بالای سایت

این تاپیک 7 پاسخ و 6 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Marziyeh Zarrabi ،‏ 1 سال و 2 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 3496 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 11 آوریل 2014     8:35 ب.ظ #

hamid

Subscriber
26 پست24 تاپیک

با سلام

این منوی بالای سایت من دو تا مشکل داره

1) وقتی وارد سایت میشم تمام تب های این منو باز میشه و اگه سرعت اینترنت کاربر پایین باشه همینطور باز باقی میمونه مثل عکس زیر

http://s5.picofile.com/file/8119734826/menu.gif

چکار کنم که با لود صفحه تب ها باز نشوند یا اینکه با کلیک هر جای صفحه بسته بشه خیلی از سایت ها منویی شبیه سایت من دارند ولی وقتی وارد سایتشان میشم چنین چیزی مشاهده نمیکنم

مثل سایت دیجی کالا

---------------

و اینکه چطور این منو رو ثابت کنم که با اسکرول صفحه پایین نیاد مثل منوی بالای سایت سون لرن

0  تشکر
جمعه ، 11 آوریل 2014     9:57 ب.ظ #

محمد اسفندیاری

Authorplus
VIP
817 پست10 تاپیک

با سلام خدمت شما دوست عزیز باید در ابتدا با استفاده از css یا jquery زیرمنوها را hide کنید بعد در خاصیت hover یا click معین کنید که زیرمنو نشان داده شود ، برای ثابت کردن منو هم از خاصیت position:fixed میتوانید استفاده کنید که منو را همیشه در جای ثابتی نشان می دهد....یا علی

6  تشکر
شنبه ، 12 آوریل 2014     1:38 ق.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

سلام

اینجایک آموزش منوی ثابت (sticky menu) خیلی خوب و مفید با سورس کد هست که توسط آقای علی محمدی عزیز روی سایت قرار گرفته، مطمئنم با خوندن آموزش و مطالعه کد ها حتما کارت راه میفته حمید آقا. همینجا  جا داره از دوباره از آقا علی محمدی واسه این آموزش مفیدشون تشکر کنم.

8  تشکر
شنبه ، 12 آوریل 2014     10:34 ق.ظ #

hamid

Subscriber
26 پست24 تاپیک

اقا ممنون

1  تشکر
شنبه ، 12 سپتامبر 2015     1:59 ب.ظ #

اکو احمدی

Subscriber
4 پست4 تاپیک

استادکیوان سلام خسته نباشیدخیلی ممنون ازآموزشتون خیلی قشنگ کار میکنه فقط یک مشکل دارم من یک اسلایدشوگذاشتم وقتی منومیادپایین اززیرعکس اسلایدشوردمیشه نه ازروی اون ممنون میشم راهنماییم کنین باتشکر

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
1  تشکر
شنبه ، 12 سپتامبر 2015     2:04 ب.ظ #

boysun

Subscriber
104 پست10 تاپیک

سلام دوست عزیز

به منو z-index:999 بدین مشکلتون حل میشه

با احترام

1  تشکر
شنبه ، 12 سپتامبر 2015     3:03 ب.ظ #

اکو احمدی

Subscriber
4 پست4 تاپیک

خیلی خیلی ممنون علیرضا جان مشکلم حل شد

2  تشکر
یکشنبه ، 13 سپتامبر 2015     12:59 ق.ظ #

Marziyeh Zarrabi

Subscriber
1 پست0 تاپیک

سلام من داشتم طبق سی دی سوم اموزش وردپرس فال اپاچی رو تغییرات اعمال میکردم که بعد از اون دیگه وردپرسم کار نمیکنه؟ حالا په کار کنم؟؟

1  تشکر
پست 1 تا 8 (از مجموع 8 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .