تکرار یک ساختار با تغییر در برخی مقادیر

این تاپیک 5 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Ruhoolah Khalinejady ،‏ 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 148 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 2 سپتامبر 2016     1:21 ب.ظ #

Ruhoolah Khalinejady

Subscriber
2 پست1 تاپیک

سلام دوستان گرامی و اساتید ارجمند

من یک مشکلی در زمینه برنامه php دارم.

یک کد دارم به شرح ذیل
<div class=class="File-<?php echo get_post_meta($post->ID, "Type", true); ?>">
<a rel="nofollow" href="<?php echo get_post_meta($post->ID, "Address", true); ?>" data-id="<?php echo get_post_meta($post->ID, "Type", true); ?>" class="a-File">
<i class="fa fa-cog fa-spin fa-3x fa-fw"></i>
<span class="sr-only">Loading...</span></i> <?php echo get_post_meta($post->ID, "Type", true); ?> <?php echo get_post_meta($post->ID, "Name", true); ?>
</a>
</div>
حالا چیزی که لازم دارم:
من خواهم توسط کد php این بخش رو طوری تغییر بدم که بعنوان مثال بتونه این کد رو 5 بار تکرار کنه و در هر تکرار مقادیر Type و Address و Name  رو تغییر بده. یعنی کدهایی مثل زیر تولید کنه.
<div class=class="File-<?php echo get_post_meta($post->ID, "Type1", true); ?>">
<a rel="nofollow" href="<?php echo get_post_meta($post->ID, "Address1", true); ?>" data-id="<?php echo get_post_meta($post->ID, "Type1", true); ?>" class="a-File">
<span class="sr-only">Loading...</span></i> <?php echo get_post_meta($post->ID, "Type1", true); ?> <?php echo get_post_meta($post->ID, "Name1", true); ?>
</a>
</div>
و
<div class=class="File-<?php echo get_post_meta($post->ID, "Type2", true); ?>">
<a rel="nofollow" href="<?php echo get_post_meta($post->ID, "Address2", true); ?>" data-id="<?php echo get_post_meta($post->ID, "Type2", true); ?>" class="a-File">
<span class="sr-only">Loading...</span></i> <?php echo get_post_meta($post->ID, "Type2", true); ?> <?php echo get_post_meta($post->ID, "Name2", true); ?>
</a>
</div>
و
<div class=class="File-<?php echo get_post_meta($post->ID, "Type3", true); ?>">
<a rel="nofollow" href="<?php echo get_post_meta($post->ID, "Address3", true); ?>" data-id="<?php echo get_post_meta($post->ID, "Type3", true); ?>" class="a-File">
<span class="sr-only">Loading...</span></i> <?php echo get_post_meta($post->ID, "Type3", true); ?> <?php echo get_post_meta($post->ID, "Name3", true); ?>
</a>
</div>
و
<div class=class="File-<?php echo get_post_meta($post->ID, "Type4", true); ?>">
<a rel="nofollow" href="<?php echo get_post_meta($post->ID, "Address4", true); ?>" data-id="<?php echo get_post_meta($post->ID, "Type4", true); ?>" class="a-File">
<span class="sr-only">Loading...</span></i> <?php echo get_post_meta($post->ID, "Type4", true); ?> <?php echo get_post_meta($post->ID, "Name4", true); ?>
</a>
</div>
و
<div class=class="File-<?php echo get_post_meta($post->ID, "Type5", true); ?>">
<a rel="nofollow" href="<?php echo get_post_meta($post->ID, "Address5", true); ?>" data-id="<?php echo get_post_meta($post->ID, "Type5", true); ?>" class="a-File">
<span class="sr-only">Loading...</span></i> <?php echo get_post_meta($post->ID, "Type5", true); ?> <?php echo get_post_meta($post->ID, "Name5", true); ?>
</a>
</div>
حالا اگر مثلاً تا 1000 هم بخوام بتونه تولید کنه
ممنون از لطفتون

0  تشکر
جمعه ، 2 سپتامبر 2016     5:11 ب.ظ #

hamed

Subscriber
59 پست5 تاپیک

سلام دوست عزیز :

چیزی که به ذهن بنده میرسه این هست که شما یک حلقه for بزنید ، و متغیر i رو در ابتدا 0 ست کنید .

و تعریف کنید تا زمانی که i کوچکتر از 5 بود ، کد های شما اجرا بشه و i یک واحد افزایش پیدا کنه .

حالا مثلا میخواید تا در بار سوم که داره این حلقه اجرا میشه مقدار متغیر name رو عوض کنید .

کافیه در ابتدای حلقه بگید زمانی که بطور مثال متغیر i برابر 3 بود ، متغیر name رو مقدارش رو تغییر بدید و در مرحله بعدی حلقه که قرار هست اون کدها رو اجرا کنه ، با اون مقداری که از ابتدای حلقه ست کردید بیاد و اجرا بشه .

برای مراحل بعدی هم میتونید این شرط ها رو ست کنید .

امیدوارم بدردتون بخوره

1  تشکر
شنبه ، 3 سپتامبر 2016     2:47 ب.ظ #

Ruhoolah Khalinejady

Subscriber
2 پست1 تاپیک

ممنون از لطفتون . اما من خیلی php وارد نیستم. یکم با این کدها سر و کله زدم. اما نتوستم درستش کنم. آیا براتون امکان داره روی همیشن کد تغییرات رو انجام بدید.

0  تشکر
شنبه ، 3 سپتامبر 2016     2:50 ب.ظ #

hamed

Subscriber
59 پست5 تاپیک

بله ، انجام میدم براتون . سعیم رو میکنم .

انشالله تا حدودا 1 ساعت دیگه کد رو تحویل میدم .

----------------------------------------

دکالرن | مرجع تخصصی آموزش های آنلاین

http://dekalearn.ir/

0  تشکر
شنبه ، 3 سپتامبر 2016     3:25 ب.ظ #

hamed

Subscriber
59 پست5 تاپیک

من جهت تست اومدم و چنین چیزی رو ساختم .

فکر کنم شما هم چنین چیزی رو بخواید ( مشابه تصویر )

شما دقیقا میخواید تا 5 بار کد اجرا بشه ؟ یا چند بار ؟

هر چند باری رو که بخواید اجرا کنید ، میتونید اون مقدار رو در مرحله مدنظر تغییر بدین .

لطفا یه مقدار دقیق تر توضیح بدین تا کدها رو تکمیل کنم .

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
دوشنبه ، 5 سپتامبر 2016     11:41 ب.ظ #

Ruhoolah Khalinejady

Subscriber
2 پست1 تاپیک

سلام ممنونم از پاسختون. فکرکنم همین مشکل من رو حل میکنه. اگه امکان داره کد رو برام بزارین

0  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .