تولید محتوا اختصاصی برای سایت

این تاپیک 7 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  محمد حسین نژاد ،‏ 3 ماه و 2 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 171 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 19 آگوست 2016     9:54 ق.ظ #

єѕмαιℓ

Subscriber
16 پست20 تاپیک

سلام دوستان ، بنده به تازگی یک سایتی راه اندازی کردم با مضوعاتی مثل :

طراحی وب

برنامه نویسی

تکنولوژی

اندروید

وردپرس

گرافیک

اما مشکلی که دارم اینکه نمیدونم چه محتوای تولید کنم که اختصاصی باشه هیچ منبعی رو نمیشناسم و جالبش هم اینکه فقط 8 درصد تخصص در گرافیک دارم و از روی علاقه اومدم سایت رو راه اندازی کردم تا الان هم خیلی براش خرج کردم هم برای پوسته سایت هم امنیتش هم سئو اما دو هفته است مطلب نزاشتم شما چه پیشنهادی دارید ؟

0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
جمعه ، 19 آگوست 2016     2:43 ب.ظ #

محمد ملکی

Subscriber
76 پست6 تاپیک

می تونی درباره آخرین دست یافته های ایرانیان در سطح وب بنویسید

0  تشکر
جمعه ، 19 آگوست 2016     4:05 ب.ظ #

єѕмαιℓ

Subscriber
16 پست20 تاپیک

اول اینکه ببخشید 8 درصد اشتباه شده و 80 درصد درسته

و به گفشته شما آقا محمد ملکی این آخرین دستاورد ها رو از کجا میتونم دنبال کنم ؟

0  تشکر
جمعه ، 19 آگوست 2016     4:50 ب.ظ #

محمد ملکی

Subscriber
76 پست6 تاپیک

در خود لرن سون افرادی هستند که مقالات خود را می گذارند، فریم ورک های خود را به دانلود می گذارند و حتی می تونید از طریق ترجمه برخی از سایت های خارجی یا باز نشر برخی از مطالب مورد توجه قرار نگرفته برخی سایت ها می تونید اینکار را بکنید

0  تشکر
جمعه ، 19 آگوست 2016     4:51 ب.ظ #

محمد ملکی

Subscriber
76 پست6 تاپیک

یا حتی از سایت های خبری ایرانی مثل Yjc

یا سایتی مثل codepen کد های جدید رو معرفی کنید

0  تشکر
جمعه ، 19 آگوست 2016     5:40 ب.ظ #

مهران

Subscriber
166 پست2 تاپیک

آقای اسماعیل و محمد ملکی سلام

سوال اسماعیل آقا واقعا خنده داره چون چیزی که موجب ایجاد تفاوت بین یک سایت موفق و خیلی از سایت های کم بازدید و بدون بازدید میشه همین مسئله ی محتواست .... سوال شما مثل اینکه چطوری ثروتمند شوم؟

اول اینکه اساسا هدف شما از ایجاد سایت چی بوده؟ آیا چیزی واسه گفتن دارید؟ یا توان علمی و تجربه ی نوشتن مقاله پیرامون موضوع سایتتون رو دارید؟ آیا چیزی برای عرضه کردن دارید؟ یا اینکه تنها و تنها علاقه دارید که یه وب مستر خشک و خالی باشید؟

اگر پاسخ تون به پرسش توانایی و دانش بهله است که باید شروع به نوشتن کنید اما احتمالا پاسخ شما منفیه ... و اینجا بحث فرق میکنه ... یا باید انگلیسی تون خوب باشه و شروع به ترجمه کنید مثل خیلی از سایت های خوبی که هستند و ما میشناسیمشون ... یا باید نویسنده استخدام کنید و بالای سرش باشید که نکنه یه وقت از مطالب سایر سایت ها کپی کنه ... یا اینکه باید افرادی رو پیدا کنید که به صورت مشارکتی باهاشون سایت رو اداره کنید که توی همین انجمن کم نیستند مثلا همین آقای محمد ملکی عزیز که توانایی هاش هم خیلی خوبه!

شما می فرمایید 80 درصد توانایی در گرافیک دارید می تونید روزانه مطالب و آموزش هایی در این مورد بزارید آقا محمد هم که تا جایی که می دونم در طراحی خیلی خوبه ایشون هم اون بخش فعالیت کنه یواش یواش یکی رو پیدا کنید بخش وردپرس رو دستش بگیره و ...

باور کنید شاید براتون خنده دار باشه ولی همیشه با همیاری هم می تونید پیشرفت کنید و یواش یواش هم سایر دوستان همین انجمن و سایر انجمن ها بهتون ملحق میشن ... همین سایت همیار وردپرس هم همین طوری رشد کرده ... سایت دکتر وردپرس هم همین طوری رشد کرده ... حتی خود سون لرن هم به همین شکل پیشرفت کرده و به این جایگاهی که هست رسیده! فریم ورک دیسبا خوبه ولی جا داره بهتر بشه و ایده های قوی تر بهش اضافه شن تا بتونه توی بازار رقابت کنه! و این ایده ها رو تنها یک نفر نمیتونه به تنهایی ایجاد کنه نیاز هست تا افکار مختلف کنار هم گرد بیان ... سعی نکنید انفرادی پیش برید و هر چیزی رو فقط واسه خودتون بخوایید سعی کنید تیمی برید جلو!
امیدوارم تونسته باشم راهنمایی تون کنم

2  تشکر
جمعه ، 19 آگوست 2016     6:53 ب.ظ #

єѕмαιℓ

Subscriber
16 پست20 تاپیک

سلام ، بله ممنونم آقا Mehran درست متوجه شدم ، اگر مشارکت نداشته باشم سایت پیشرفتی نمیکنه اما متاسفانه شخصی نیست که بخواد مشارکت کنه در انجمن ها و گروه های زیادی گفتم که همچین سایتی دارم با همچین مشخصاتی هر کسی علاقه داره همکاری کنیم بیاد و بخشی از سایت رو در دست بگیره من خودم هم میتونم روی گرافیک ، تکنولوژی و بازاریابی کار کنم . اما پیشنهاد های که میدن اینکه در قبال همکاری حقوق ماهانه از همون ماه اول میخوان و این مشکل منه

0  تشکر
یکشنبه ، 21 آگوست 2016     11:58 ق.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

محمد حسین نژاد

Subscriber
3 پست2 تاپیک

سلام دوست عزیز.

اگر مطلب اختصاصی برای پیشرفت سئو سایت میخواید تهیه کنید و بار علمی آن زیاد براتون اهمیت نداره کار سختی ندارین.کافیه همین کلمات رو سرچ کنید و از مطالبی که دیگر سایت ها گذاشتند استفاده کنید.نه اینکه کپی برداری بشه که به سئو لطمه میزنه.مطالب سایت های دیگه رو بخونید و برداشت خودتون رو به صورت کاملا اختصاصی تایپ کنید

1  تشکر
پست 1 تا 8 (از مجموع 8 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .