تولید محتوای یکسان در html

این تاپیک 7 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  amir_ ،‏ 3 سال و 7 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1134 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 27 آوریل 2013     10:48 ب.ظ #

amir_

Subscriber
4 پست3 تاپیک

سلام من میخوام  وقتی روی یک لینک کلیک کردم  یک سری با کس با خصوصیات css مثلا چند تا پیش نمایش گالری واسم ساخته بشه .

مثل این http://ashiyane.org/forums/attachment.php?attachmentid=75368&d=1367084602

این خودم ایجا کردم (اشنایی با css  ,  js)

مرسی

0  تشکر
یکشنبه ، 28 آوریل 2013     3:52 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

سلام
منظورتون رو متوجه نشدم. شما میخواید با کلیک بر روی یک لینک، باکسی باز بشه؟

0  تشکر
یکشنبه ، 28 آوریل 2013     8:47 ب.ظ #

amir_

Subscriber
4 پست3 تاپیک

[quote=10915]سلام
منظورتون رو متوجه نشدم. شما میخواید با کلیک بر روی یک لینک، باکسی باز بشه؟[/quote]
 درود بر شما منظور من اینه که
فرض کنید یه گالری کوچک عکس داریم مثل لینک بالا  که شامل 20 عکسه که 4 تای اول هنگام لود صفحه نمایش داده میشه و  حالا کاربر با هر بار کلیک کردن روی یه لینک ( جهت نمایش عکس های بیشتر )  4تای دیگه از این عکس ها رو از پوشه عکس ها بخونه و به نمایش بگذاره  ضمن اینکه همزمان یک قالب عکس رو هم تولید کنه که عکس در درون اون قرار بگیره . امیدوارم منظورم رو واضح گفته باشم

0  تشکر
دوشنبه ، 29 آوریل 2013     12:51 ق.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

سلام

اگر بخواید که با کلیک روی لینک، عکس های بعدی بارگذاری بشن، باید با آجاکس آشنایی داشته باشید.

لینکی که داده بودین برای بنده باز نشد، میگه:
شما نمیتوانید وارد سایت شوید ! دسترسی شما به سایت به دلیل زیر قطع شده است :
هیچ دلیلی اتخاذ نشده است

1  تشکر
دوشنبه ، 29 آوریل 2013     3:12 ب.ظ #

amir_

Subscriber
4 پست3 تاپیک

[quote=10919]سلام اگر بخواید که با کلیک روی لینک، عکس های بعدی بارگذاری بشن، باید با آجاکس آشنایی داشته باشید. لینکی که داده بودین برای بنده باز نشد، میگه:
شما نمیتوانید وارد سایت شوید ! دسترسی شما به سایت به دلیل زیر قطع شده است :
هیچ دلیلی اتخاذ نشده است [/quote]
 با جاوا اسکریپت نمیشه نوشت ؟

0  تشکر
دوشنبه ، 29 آوریل 2013     4:11 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

با جاوااسکریپت میشه، اما باید عکسها همگی در هنگام بارگیری صفحه، بارگذاری بشن. البته خود جی کوئری هم متد آجاکس داره.

اگر از سیستم وردپرس استفاده میکنید، میتونید از افزونه NextGEN Gallery استفاده کنید.

1  تشکر
دوشنبه ، 29 آوریل 2013     9:19 ب.ظ #

amir_

Subscriber
4 پست3 تاپیک

[quote=10925]با جاوااسکریپت میشه، اما باید عکسها همگی در هنگام بارگیری صفحه، بارگذاری بشن. البته خود جی کوئری هم متد آجاکس داره. اگر از سیستم وردپرس استفاده میکنید، میتونید از افزونه NextGEN Galleryاستفاده کنید. [/quote]
 من کد تیکه اول رو نوشتم یعنی نمایش عکس بعد از کلیک کردن ( که هر بار چهار تا عکس لود میشه)

0  تشکر
دوشنبه ، 29 آوریل 2013     9:36 ب.ظ #

amir_

Subscriber
4 پست3 تاپیک

خوب حالا میخوام وقتی هر عکس لود میشه یه div  با یکسری خصوصیت css هم برای هر کدومش درست بشه . نمیخوام مثل عکس ها اون ها رو از پیش لود کنم و hidden  کنم و بعد show ;kl  چون مدیر سایت باید قابلیت حذف و اضافه عکس رو داشته باشه بنابراین این کار میسر نیست و باید باید کنویسی جاوا اسکریپت اون رو هر موقع که روی لینک لود عکس ها میزنم تولید کنم .( اسم اجاکس رو هم نیار بلد نیستم) مرسی

0  تشکر
پست 1 تا 8 (از مجموع 8 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .