توضیح یک خطا

این تاپیک 2 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  علی موحدی ،‏ 2 سال و 4 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 487 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 7 جولای 2014     2:39 ب.ظ #

حسین

Subscriber
70 پست60 تاپیک

با سلام

میشه توضیح بدید این خطا چی میگه و چرا رخ داده و چطور میشه بر طرفش کرد وبایید بگم که خطی که در خطا گفته شده هم خالیه یعنی هیچ دستوری توش نیست ('\n')

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 65488 bytes) in C:\xampp\htdocs\tobe\data\controller\controller.php on line 6

0  تشکر
دوشنبه ، 7 جولای 2014     8:31 ب.ظ #

حسین

Subscriber
70 پست60 تاپیک

دوباره کد رو روی یک کامپیوتر سرور (ubuntu) تست کردم پیغام نداد اما نمی دونم چرا توی (xampp) هنوز خطا می ده و سعی کردم با بیشتر کردن مقدار (memory_limit) خطا رو برطرف کنم اما نشد

از طرفی می دونم که اصلا این برنامه به این همه مموری نیاز نداره

لطفا کمک کنید

0  تشکر
سه شنبه ، 8 جولای 2014     8:19 ب.ظ #

علی موحدی

Subscriber
35 پست0 تاپیک

[quote=28642]دوباره کد رو روی یک کامپیوتر سرور (ubuntu) تست کردم پیغام نداد اما نمی دونم چرا توی (xampp) هنوز خطا می ده و سعی کردم با بیشتر کردن مقدار (memory_limit) خطا رو برطرف کنم اما نشد از طرفی می دونم که اصلا این برنامه به این همه مموری نیاز نداره لطفا کمک کنید [/quote]

من نمی دونم ارور چیه چون من از Ubuntu استفاده می کنم و به ویندوز زیاد مهارت ندارم ولی باید بدونی که ویندوز با اوبونتو فرق می کنه پس باید در یه کامپیوتر دیگه که ویندوز داره تست کنی نه اوبونتو سرور

1  تشکر
پست 1 تا 3 (از مجموع 3 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .