تنظیم درست منو

این تاپیک 2 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  محمد بابازاده ،‏ 2 سال و 8 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 611 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 31 مارس 2014     9:13 ق.ظ #

محمد بابازاده

Subscriber
38 پست13 تاپیک

سلام خدمت شما ،

یک منو ساختم که در کد css همچین چیزی داره :

.menu ul li {float: right; background:url(images/Index3_23.jpg) left no-repeat ;}

اما میخوام اون قسمتی که در عکس قرمز کردم از بین بره ، در واقع حدفاصلی که بین گزینه ها گزاشتم در آخرین li وجود نداشته باشه ، باید چیکار کنم ؟ ممنونم

درضمن یه سوال دیگه ، منوی من در فایرفاکس و کروم با 3-4 پیکسل فاصله نشون داده میشه ، مشکل از چیه ؟ از نرمالایز استفاده کردم من، این هم کدش :

html, body, div, input , span, applet, object, iframe, h1, h2, h3, h4, h5, h6, p, blockquote, pre, a, abbr, acronym, address, big, cite, code, del, dfn, em, img, ins, kbd, q, s, samp, small, strike, strong, sub, sup, tt, var, b, u, i, center, dl, dt, dd, ol, ul, li, fieldset, form, label, legend, table, caption, tbody, tfoot, thead, tr, th, td, article, aside, canvas, details, figcaption, figure, footer, header, hgroup, menu, nav, section, summary, time, mark, audio, video {
margin:0 auto;
padding:0;
border:0;
outline:0;
font-size:100%;
vertical-align:baseline;

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
دوشنبه ، 31 مارس 2014     10:29 ق.ظ #

طاها دریس

Authorplus
VIP
451 پست5 تاپیک

سلام.

واسه مورد اول از این کد استفاده کنید

واسه مورد دوم هم اگه از نرمالایز استفاده کردین نباید همچین مشکلی باشه، این کد تکه کد رو هم اضافه کنید، شاید درست شه.

1  تشکر
دوشنبه ، 31 مارس 2014     11:25 ق.ظ #

محمد بابازاده

Subscriber
38 پست13 تاپیک

ممنونم سجاد جان درست شدش

0  تشکر
پست 1 تا 3 (از مجموع 3 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .