تنظیمات اسلایدر در قالب وردپرس

این تاپیک 2 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  علی امیری ،‏ 1 سال و 8 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1860 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 19 مارس 2015     12:25 ق.ظ #

ارشیا

Subscriber
22 پست40 تاپیک

سلام ، چطور میتونم اسلایدری داشته باشم که بشه اسلایدهای اون رو از توی قالب تنظیم کرد ؟

من یک قالب نوشتم ولی نمیتونم اسلایدهای اسلایدر رو اونجا تنظیم کنم ، راه حل چیست ؟

0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
پنجشنبه ، 19 مارس 2015     1:34 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

علی امیری

Subscriber
39 پست9 تاپیک

شما می تونید از افزونه هایی همچون Revolution Slider و Layer Slider استفاده کنید !

بنده چون با Revolution Slider کار کردم توضیح میدم براتون :

اول افزونه رو که ضمیمه کردم دانلود کنید !

بعد نصب کنید !

خوب حالا قسمت تنظیمات افزونه برید و بر روی گزینه Create New Slider کلیک کنید تا یک اسلایدر جدید درست کنید !

در مرحله بعد قسمت Slider title یک عنوان برای اسلایدرتون انتخاب کنید و بعد از اون هم Slider Alias رو یک کلمه مختصر بزارید برای فراخوانی مثلا بنده میزارم Alvandit حالا بعد از انجام این کار تنظیمات دیگه مثل تعیین عرض و طول اسلایدر رو انجام بدید و روی گزینه Create Slider کلیک کنید حالا برای فراخوانی اسلایدر تون در هر کجای قالب که میخواین این کد رو قرار بدید <?php putRevSlider('Alvandit','homepage') ?>

خوب برای اضافه کردن اسلاید هم بعد از ایجاد اسلایدر و فراخوانی اون می تونین به بخش edit slides برید و از قسمت پایین New Slide کلیک کنید و به این صورت مراحل رو پیگیری کنید امیدوارم این مطلب رو فراگرفته باشید ! سال نوی خوبی رو برای دوستان عزیز آرزو مندم انشالله ایام فاطمیه هم رو گرامی نگه داریم خیلی ممنون از این که وقت با ارزشتون رو به بنده دادید یا علی ! التماس دعا !

6  تشکر
پنجشنبه ، 19 مارس 2015     1:38 ب.ظ #

علی امیری

Subscriber
39 پست9 تاپیک

به دلیل محدودیت حجم در آپلود فایل مجبور شدم از سایت خودمون آپلود کنم بازم ببخشید !

لینک دانلود

2  تشکر
پست 1 تا 3 (از مجموع 3 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .