تفاوت اصلی هاست های رایگان و پولی

این تاپیک 4 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  nimook ،‏ 2 سال و 1 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1743 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 11 اکتبر 2014     1:55 ب.ظ #

nimook

Subscriber
42 پست10 تاپیک

با سلام

می خواستم بپرسم هاست هاس رایگان و هاست های پولی چه تفاوتی دارند ؟

بعضی ها این تفاوت هارو ذکر می کنن :

تبلیغ در هاست رایگان،فضای محدود،عدم بکاپ گیری،نداشتن cpanel و....

در حالیکه من سایت های زیادی دیدم که هاست رایگان می دهند انهم بدون تبلیغات و حتی  با حجم و فضای نامحدود ولی جای تعجب اینجاست که بعضی از همین سایت ها مثلا نوشته فضای 20 گیگ و...رایگان در حالیکه سرویس پولیش 500 مگابایت قیمتش ماهی 30 هزار تومان هست.کلا تفاوت اصلی در انواع هاست ها چیه ؟و  از کجا باید تفاوت انواع هاست رو فهمید؟منظورم اینه شاید یکی از سرویس دهنده های هاست رایگان واقعا سرویس خوبی ارائه بده بنابراین تفاوت هایت هارو قبل از خرید چجوری باید بفهمیم.

ممنون از شما

1  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
شنبه ، 11 اکتبر 2014     6:59 ب.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

سلام

تمام هاست های رایگان ایرانی سر کاری هستند و فقط تعداد محدودی از سایت های خارجی این فضا رو که حجمش دور و بر 3 گیگ است واقعا ارائه میدن ...

هاست های رایگان به شما هیچ تضمینی در برابر نگهداری اطلاعات شما نمیدن ... و شما یه روز بیدار میشی میبینی تمام اطلاعاتتون پریده و این وسط هم هیچ کس پاسخ گو نیست ...

از طرفی فضا و پهنای باندی که میدن یه چیزه خیلی کم تر از اون است که میگن !!! و فقط میخوان مشتری جذب کنند ...

بیشتر این هاست ها وقتی بازدید کننده زیاد میشه سایت رو دان میکنن چون cpu قوی ندارن و سایت از کار می افته ...

در آخر هم اگر هنوز موقعیت خرید یک هاست را ندارید پیشنهاد میکنم از سرویس های زیر استفاده کنید :

link

link

موفق باشید ...

7  تشکر
یکشنبه ، 12 اکتبر 2014     1:11 ب.ظ #

nimook

Subscriber
42 پست10 تاپیک

خب مثلا شما این سایت رو نگاه کنین http://www.hourb.com   همه چیز رو نامحدود ذکر کرده.

ضمنا سایتی که در ارائه ی سرویس رایگان صداقت نداشته باشه و به قول شما ممکنه اطلاعات پاک بشه و جوابگو نباشه ،از کجا معلوم توی سرویس پولی همین اتفاق نیافته

1  تشکر
یکشنبه ، 12 اکتبر 2014     1:46 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

سلام ..

اولا که کلمه نامحدود درست نیست ولی اکثر سرویس دهنده ها حتی پولی هاشون از این کلمه استفاده میکنند و بیشتر به درد سایت های دانلود و با حجم کاربری بالا میخوره چون معلوم نیست که چقدر فضا نیاز دارن ...

خوب شما برای خرید یه هاست باید نگاه به اعتبار اون سایت ارائه دهنده بکنی ...

مثلا تحقیق کنی ببینی که سایت هایی که ارائه هاست میدن چی هستند ...

یا اکثرا نماد اعتماد دارن که اون هم مشخصه خوبی است ...

برای هاست رایگان هم من خودم به شخصه یک راه حل برای شناسایی بیخودی هاشون دارم ...

هرکدوم که از این کپچا برای ثبت نام استفاده میکنند معتبر نیستند ...

link

7  تشکر
یکشنبه ، 12 اکتبر 2014     4:28 ب.ظ #

nimook

Subscriber
42 پست10 تاپیک

خیلی ممنون از پاسختون

2  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .