تغییر ظاهر سایت بعد از مدتی

این تاپیک 5 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  علی امیری ،‏ 2 سال پیش .

این تاپیک تاکنون 630 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 21 نوامبر 2014     9:06 ب.ظ #

Fatemeh

Subscriber
4 پست6 تاپیک

با سلام

من در حال حاضر به html.css.jq.js  تقریبا مسلط هستم و با همینها برنامه نویسی میکنم

وقتی یک پروزه سایت را می نویسم,بعد از مدتی وقتی آن را در لپ تاپم runمیکنم,جای یکسری از نوشته ها و عکس ها و یا قسمت های دیگر تغییر کرده!!

علت چیست؟؟چطور میتوان این مشکل را رفع کرد؟؟

با تشکر

0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
شنبه ، 22 نوامبر 2014     2:31 ب.ظ #

علی امیری

Subscriber
39 پست9 تاپیک

با عرض سلام به دوست گرامی به نظر بنده مشکل شما از چند قسمت میتونه باشه ؟

1- اول این که قالب سایتی که ریسپانسیو نباشه در هر device خاصی استایل تعریف شده ای نداره در نتیجه به هم میریزه !

2- دوم این که احتمال داره حالت نمایش مرورگرتون تو حالت پیش فرض نباشه یعنی 100% با زدن کلید ترکیبی ctrl+0  میتوانید صفحه نمایشتون رو حالت پیش فرض تنظیم نمایید یا از قسمت View مرورگرتون به بخش Zoom رفته و گزینه reset  رو بزنید که به حالت پیش فرض تعیین بشه !

امیدوارم جوابم به دردتون بخوره اگر نه هم که ببخشید در هر صورت !

3  تشکر
یکشنبه ، 23 نوامبر 2014     8:44 ب.ظ #

Fatemeh

Subscriber
4 پست6 تاپیک

نمایش مرورگرم 100% هست

اگر امکانش هست قسمت 1 رو که کمی توضیح بدهید

این کد  ابتدایی مربوط به صفحه س,اگر مشکلی داره لطفا توضیح بدید

1  تشکر
دوشنبه ، 24 نوامبر 2014     8:47 ب.ظ #

علی امیری

Subscriber
39 پست9 تاپیک

ببینید برای ریسپانسیو سازی قالب سایت خودتون باید کدهای مربوط به ریسپانسیو سازی رو داخل فایل استایل صفحه اتون بریزید یا میتونید با استفاده از فریم ورک هایی مانند بوت استرپ و ... استفاده کنید که دیگر نیازی به ریسپانسیو سازی نیست و میتونید با استفاده از فریم ورک های موجود به کار خودتون سرعت بدید و با خیال راحت کار کنید!

اگر بخواید با بوت استرپ کار کنید آموزش این فرم ورک در انجمن هست که توسط خانوم مهشاد کلانتری قرار داده شده بازم در خدمتتون هستم میتونید سوالاتتون رو در همین تایپیک اعلام کنید !

2  تشکر
دوشنبه ، 24 نوامبر 2014     8:51 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

علی امیری

Subscriber
39 پست9 تاپیک

این نکته رو هم اضافه کنم که اگر با ریسپانسیو سازی قالب آشنایی ندارید میتونید از این لینک آموزش ریسپانسیو سازی استفاده کنید ! این هم باید بگم که استفاده از فریم ورک ها بهتره ولی خوب باید یه وقتی کمی بزارید برای آموزش فریم ورک مورد نظرتون لینک آموزش ریسپانسیو سازی رو براتون قرار میدم میتونید استفاده کنید :
آموزش ریسپانسیو سازی - لینک دانلود مستقیم

1  تشکر
پنجشنبه ، 27 نوامبر 2014     10:15 ق.ظ #

علی امیری

Subscriber
39 پست9 تاپیک

این مشکلتون میتونه از استفاده نکردن از css reset هم باشه که نمیدونم  شما ازش استفاده کردید یا نه ولی خوب احتمالش هست که از css reset باشه

1  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .