تغییر سایت از html به wordpress

این تاپیک 5 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  لقمان آوند ،‏ 4 سال و 2 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1540 بازدید داشته است .

تگ شده :  , , ,

نویسنده پست
یکشنبه ، 9 سپتامبر 2012     7:48 ب.ظ #

ali56

Subscriber
13 پست8 تاپیک

سلام به همگی

من یه سایتی طراحی کردم با html و یه صفحه از این سایت به آدرس مثال :

html.آموزش/ www.7learn.com/php که وقتی تو گوگل (آموزش php)  سرچ میکنیم تو صفحه اول قرار میگیره

حالا میخوام ببینم میتونم تو وردپرس یه صفحه داشته باشم با محتوای همین صفحه و همین آدرس تا وقتی تو گوگل  روش کلیک کنم صفحه وردپرس باز بشه و کلا اون سایت قبلی رو پاک کنم.

لطفا راهنمایی کنین

با تشکر

0  تشکر
دوشنبه ، 10 سپتامبر 2012     7:03 ق.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سلام

این کار شدنی هست . می تونید همین فایل رو توی پوشه php در وبسایتی که روش وردپرس رو نصب کردید داشته باشید که آدرسش همون باشه و با قرار دادن یک کد در این صفحه اون رو به وردپرستون منتقل کنید .

یا اینکه آدرس لینک یکتا رو توی وردپرس طوری بزارید که این آدرس قابل انتصاب به یک صفحه باشه !

1  تشکر
دوشنبه ، 10 سپتامبر 2012     11:28 ق.ظ #

ali56

Subscriber
13 پست8 تاپیک

سلام آقای آوند عزیز

تشکر بابت راهنمایی از روش اول کد انتقال صفحه به صفحه دیگر را از تو سایت برداشتم و امتحان کردم انجام شد

ولی از روش دوم که استفاده کردم به یه مشکل دیگه رسیدم

ببینید من پیوند یکتا رو از حالت پیش فرض که خارج میکنم و در هر حالت دیگه که قرار میدم  موقع باز کردن صفحه بهم ارور میده تو لاین 24 صفحه index.php که تو این لاین فقط این کد قرار داره
<?php } ?>
ممنون

0  تشکر
دوشنبه ، 10 سپتامبر 2012     12:01 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

می تونید از همون روش اول استفاده کنید .

ارور داده شده رو هم برام بنویس اینجا ...

0  تشکر
شنبه ، 15 سپتامبر 2012     7:08 ب.ظ #

ali56

Subscriber
13 پست8 تاپیک

با سلام

چند روزه که با پیوند یکتا مشکل دارم و نتونستم حل کنم

ببینید من وقتی در حالت ساختار دلخواه قرار میدم حتما باید به این صورت باشه /%index.php/%postname/ و اگر index.php رو حذف کنم تمام پستها ارور 404 میده

در حالت اول هم موقع ویرایش پیوند فقط باید از کلمه های انگلیسی استفاده کنم مثل این

www.7learn.com/index.php/amozesh/css واگر کلمه فارسی استفاده کنم

/آموزش /سی اس اس/www.7learn.com/index.php  وقتی روی ادامه مطلب کلیک میکنم آدرس تغییر میکنه هیچ اروری نمیده  ولی ادامه مطلب رو نشون نمیده

حالا من میخوام بعد از دات کام index.php رو حذف کنم و کلمات فارسی هم بتونم استفاده کنم  مثل همین صفحه سایت خودتون

لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

0  تشکر
شنبه ، 15 سپتامبر 2012     10:54 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

برای حذف index.php این فایل رو دانلود کن و محتویاتش رو توی صفحه اصلی هاستت آپلود کن . آدرس های فارسی هم طبیعیه و در url اینکود میشن و مشکلی نیست و نمی خواد نگرانش باشی . مال ما هم اینطوریه .

2  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .