تغییر رنگ عکس هنگام ایستادن ماوس روی اون عکس

این تاپیک 9 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  بهرام ،‏ 2 سال و 8 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 3605 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 20 جولای 2013     8:07 ب.ظ #

amirtohidi

Subscriber
18 پست20 تاپیک

سلام

حتما شده یک مطلب از این سایت دانلود کنید وقتی ماوس شما روی عکس میره رنگ عکس تغییر میکنه به عنوان مثال وقتی یه مطلب PDF رو میخواین دانلود کنید وقتی روی ماوس روی اون میره رنگ عکس و یا متن کم رنگ میشه یا رنگ اون عکس تغییر میکنه؟ آموزش و یا کد میخوام؟

3  تشکر
شنبه ، 20 جولای 2013     8:29 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام از این استفاده کنید:

این کد تمام عکس های شما رو در حالتی که موس روی اون قرار میگیره کم رنگ تر میکنه.

3  تشکر
شنبه ، 20 جولای 2013     9:06 ب.ظ #

amirtohidi

Subscriber
18 پست20 تاپیک

با سلام خدمت شما من دقیقا متوجه نشدم آدرس عکس کجای این کد باید بزارم میشه یه مثال بزنید ببخشیدا؟

1  تشکر
شنبه ، 20 جولای 2013     10:55 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

قرار نیست این جا آدرس عکسی بذارید،این یک سلکتور CSS هست که برای ما تعریف میکنه تمام تگ های img داخل سند همچین حالتی رو براشون ایجاد میکنه (با رفتن موس روشون کم رنگشون میکنه)

3  تشکر
شنبه ، 5 آوریل 2014     11:19 ق.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

سلام

من آیکن های سایتم خاکستری رنگه که با img آوردم. میخوام وقتی Hover شد سفید بشن. اینم میشه راهنمایی کنید لطفا

اینم عکس منو اگه خواستین دقیق تر ببینید.

1  تشکر
شنبه ، 5 آوریل 2014     1:02 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

اگه خود تصاویر خاکستری هستن که باید اول اونارو سفید کنید(با فتوشاپ  و ...) و بعدشم برای این تصاویر یه کلاس تعریف کنید و در حالت عادی شفافیت رو کمتر از یک قرار بدید و بعدشم در حالت hover شفافیت رو برابر 1 بذارید.

1  تشکر
یکشنبه ، 6 آوریل 2014     6:59 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

خیلی عالی کاملا جواب داد و همون رنگی که میخواستم هم شد. فقط یک چیزی همونطور که تو عکس میبینید هر سطر یک متن داره و یک آیکن و من به این صورت درست کردم که یه ul داریم که داخل هر کدوم از li ها یک p واسه متن و یک img برای آیکن هست. فقط الان هم برای p و هم img خاصیت hover رو تعریف کردم اما مشکلی که هست اینکه کاربر تا وقتی موس روی تگ p یا img نبره روشن نمیشن و وقتی هم میبره به عنوان مثال رو p فقط نوشته روشن میشه و آیکن همچنان تیره هست. در صورتی که من میخوام موس هرجای اون li بود نوشته و آیکن مربوط هردو روشن بشن.

آیا میشه تو css در قسمت hover مربوط به تگ li به تگ های img , p استایل داد؟ به طور کلی همچین امکانی هست که تو استایل یک تگ، تگ دیگه رو استایل دهی کرد. که بگیم اگه این هاور شد اون یکی اینجوری بشه؟ اگه نه راه دیگه ای مد نظرتون هست راهنمایی بفرمایید لطفا

0  تشکر
یکشنبه ، 6 آوریل 2014     7:44 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

سلام

از این استایل استفاده کردم

کار هم میکنه فقط من برای در آوردن اون مثلث بالای بالن منو هم از عکس استفاده کردم و خوب اون رو هم شامل میشه این دستور که خراب کرده کار رو. رو li دوم هم نمیدونم چرا لگ میزنه

1  تشکر
یکشنبه ، 6 آوریل 2014     9:57 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

اولا که html رو  استاندارد  ننوشتی بهتره برای هر گزینه از یه تگ li استفاده کنی،تگ a و img رو بذار داخلش و برای li استایل بده تا دوتاشون تغییر رنگ بدن. برای اون مثلث بالا هم هم بهش position بده و با top و left دلخواه فاصله بده.

3  تشکر
یکشنبه ، 6 آوریل 2014     11:41 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

متوجه نشدم خوب الانم که برای هر گزینه یک li در نظر گرفتم، هر سطر رو تو یک li گذاشتم دیگه. علت اینکه a رو بیرون li گذاشتم اینه که میخوام تمام او سطر li ام لینک باشه هرجاش که کیلیک کرد. وقتی a رو می برم داخل حتما باید رو خود نوشته یا آیکنش کلیک کنه و همینطور که میبینی یک فضای اضافی فاصله هم بین آیکن و نوشته هست و من میخوام هرجا او سطر کلیک کرد ok باشه. منظور از position بده رو نفهمیدم. مثلا چی بدم میشه دقیق تر بگی لطفا. شرمنده ها

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 10 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .