تغییر در کدهای قالب جوملا

این تاپیک 4 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  وحید صالحی ،‏ 2 سال و 2 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 5325 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 9 فوریه 2013     10:36 ب.ظ #

rashidd

Subscriber
2 پست2 تاپیک

سلام

من می خوام یه سری تغییرا تو قالب جوملا انجام بدم مثلا یه پلاگین اسلاید شو برای جوملا در صفحه اول گذاشتم می خوام ای اسلاید شو وسط چین باشه اما دو حالت چپ و راست داره نمی دونم چطور وسط چینش کنم

چرا توی جوملا تمام فایلهایی که پسوند php دارن همه نهایتاحجمشون چهار کیلوبایته و نمیشه توشون تغییرات اساسی داد واقعا نمی دونم می شه تغییرات اساسی تو فایلهای جوملا انجام داد  منظورم اینه می خوام بتونم مثل فایر باگ تمام کدها رو به صورت html ببینم که بتونم راحت تغییرات ایجاد کنم

ایا همچین چیزی می شه انجام داد

3  تشکر
یکشنبه ، 10 فوریه 2013     12:48 ق.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

سلام

برای تغییر در فایل های php جوملا باید به php مسلط باشین برای تغییر موقعیت قالب هم باید در فایل index.php قالب توسط تگ div موقعیت قرار گیری ماژول هات رو تعیین کنی مثل همین ماژول اسلاید شو که می خوای در وسط باشه و سپس با تغییر در فایل css مربوط بهش خصوصیات رو تعیین کنی طراحی قالب جوملا زیاد مشکل نیست اما باید با css آشنایی کامل داشته باشی و یک سری قوائد مربوط به قالب جوملا رو بدونی مثل فایل xml ,css,کدهای ایجاد ماژول و غیره ...

البته بزودی بعد از اتمام دوره آموزشی جوملا دوره آموزش طراحی قالب جوملا رو شروع خواهم کرد...

موفق باشی

4  تشکر
دوشنبه ، 20 می 2013     4:38 ب.ظ #

hajian1

Subscriber
52 پست44 تاپیک

سلام
ضمن تشکرازآموزش های جالب ومفیدتان خواستم درخواست کنم آموزش های دوره آموزش طراحی قالب جوملا رالطفاًروی سایت قراردهید
باتشکر

0  تشکر
پنجشنبه ، 11 سپتامبر 2014     7:29 ق.ظ #

rohaan

Subscriber
1 پست0 تاپیک

با سلاک فیلم آموزشی تغییر بخش کانتنت در جوملا رو جایی ندارند؟

0  تشکر
پنجشنبه ، 11 سپتامبر 2014     11:49 ق.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

شخصا مرجع فارس خاص و کاملی رو نمی شناسم با این حال گوگل کنید احتمالا مواری رو پیدا می کنید...

1  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .