تغییر دامنه (کمک کمک کمک)

این تاپیک 8 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  کیوان علی محمدی ،‏ 2 سال و 9 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 836 بازدید داشته است .

تگ شده :  

نویسنده پست
چهار شنبه ، 12 مارس 2014     5:35 ب.ظ #

سعید ایمانی

Subscriber
5 پست4 تاپیک

سلام دوستان

دامنه اولیه من تو رزبلاگ www.house-dl.rozblog.com بود بعد به rozfa.com تغییرش دادم و هردو دامنه رو تو گوگل ثبت کردم بعد دوباره به rozblog.com تغییر دادم و موندش الان هر پست جدیدی که میفرستم گوگل با دامنه rozfa ایندکس میکنه در صورتی که الان یک ماه دامنه من همون rozblog هستش

از دوستان میخوام که راهنماییم کنن چیکار کنم تا گوگل همه پست هارو فقط با دامنه rozblog.com ایندکس کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟

0  تشکر
چهار شنبه ، 12 مارس 2014     6:19 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

الان سایتتون با کدوم دامنه در دسترسه؟اون دامنه قبلی رو بر دارین و بعدشم در قسمت crawler  از گوگل وب مستر دامنه فعلی رو دوباره FETCH کنید.

2  تشکر
پنجشنبه ، 13 مارس 2014     12:57 ق.ظ #

سعید ایمانی

Subscriber
5 پست4 تاپیک

الان دامنه ROZBLOG.COM در دسترس هستش.

میشه یکم بیشتر توضیح بدید اخه من تازه کار هستم ؟؟؟

یعنی با این کار همه اون چیزایی که گوگل با ROZFA ایندکس کرده با ROZBLOG نمایش داده میشه

0  تشکر
پنجشنبه ، 13 مارس 2014     1:05 ق.ظ #

سعید ایمانی

Subscriber
5 پست4 تاپیک

الان چک کردم تو قسمت crawler دو تا دامنه FETCH کردم دو تاشم تایید شده یکی دیگم الان FETCH کردم هر سه تاشون rozblog.com هستن ولی وقتی تو گوگل site:www.house-dl.rozblog.com رو سرچ میکنم تعداد مطالبی که گوگل ایندکس کرده خیلی کم تر از دامنه rozfa هستش همونطور که گفتم همه رو با rozfa ایندکس میکنه !!!

چیکار کنم کمکم کنید؟؟؟؟!

0  تشکر
پنجشنبه ، 13 مارس 2014     11:31 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

الان اون دامنه قبلی رو پاک کردید،بعدشم sitemap دامنه جدید رو بازم ثبت کنید و اگه قبلا سایت مپ رو با rozfa ثبت کردین اونو پاکش کنید.FETCH کردن کمی زمان بره.فقط سعی کنید تنها دامنه فعلی توی وب مستر ثبت شده باشه.هم برای sitemap و هم برای قسمت FETCH.

0  تشکر
جمعه ، 14 مارس 2014     4:12 ب.ظ #

سعید ایمانی

Subscriber
5 پست4 تاپیک

خیلی ممنون که جواب سوالام رو عالی جواب میدید.

دامنه قبلی رو از کجا پاک کنم؟؟؟

تو گوگل وبمستر فقط rozblog رو ثبت کردم و 1160 تا مطلب هم با این دامنه ایندکس کرده ولی وقتی تو گوگل اینو سرچ میکن site:www.house-dl.rozblog.com بیست صفحه هست ولی وقتی همینو با rozfa سرچ میکنم بیشتر از 50 صفحه هستش در صورتی که الان 1 ماهو نیم هست که دامنه من rozblog هستش

چجوری باید تو قسمت Fetch as Google لینک هایی که fetch کردم رو پاک کنم اخه سه تاس میخوام یکی کنم جدیدرو fetch کنم؟؟؟؟

sitemap هم که تازه همین دامنه rozblog رو ثبت کردم

0  تشکر
جمعه ، 14 مارس 2014     5:49 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

گوگل طبق سایت مپ شما سایت رو ایندکس میکنه،الان اتنها دامنه ای که توی وب مستر باید موجود باشه همین دامنه فعلی شماست،بله فقط یه دامنه قرار بدید و همون fetch کنید،و سایت مپ ها رو برای همون دامنه ثبت کنید اگه قبلا سایت مپ برای دامنه های قبلی ثبت کردین اونو حذفش کنید.کمی هم صبر لازمه ایندکس کردن فوری انجما نمیشه.

0  تشکر
جمعه ، 14 مارس 2014     8:28 ب.ظ #

سعید ایمانی

Subscriber
5 پست4 تاپیک

خب منم همینو میخوام چجوری باید تو قسمت Fetch as Google دامنه هایی که fetch کردم رو پاک کنم ؟؟؟؟

0  تشکر
جمعه ، 14 مارس 2014     8:42 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

شما نمیخاد دامنه های قبلی رو پاک کنی فقط دامنه جدید رو fetch کن و بعدشم حتما توی سایت مپ فقط سایت مپ همین دامنه فعلی موجود باشه.

0  تشکر
پست 1 تا 9 (از مجموع 9 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .