تغییرات سایت

این تاپیک 6 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  tatttta ،‏ 1 سال و 5 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 428 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 31 می 2015     12:01 ب.ظ #

tatttta

Subscriber
69 پست9 تاپیک

سلام خدمت همه ی اساتید

من ی چیزی ذهنمو مشغول کرده چراااا تغییراتی که روی قالبم میدم روی بعضی سیستم ها  نمایش نمیده

مثلا من منو ها و یا فونت قالب روعوض میکنم  روی یکی دوتا سیستم جواب میده بقیه تغییرات رو نمیبینن؟؟؟

اینم بگم از کش مرورگر نیست

0  تشکر
یکشنبه ، 31 می 2015     12:15 ب.ظ #

علی فرمانی

Subscriber
7 پست0 تاپیک

والا معمولا کش هست چنبار F5 بزن ولی مثلا خود من سایتم اینجور شده بود و تغییرات قالب اعمال نمید بعد یکم تحقیق به نتیجه های زیر رسیدم .

1 - کش شدن سرور هست و پشتیبانی بگید مشکلو حل میکنه واسه من اینجور شده بود یبار .

2 - مشکل قالب هست بعضی وقتا یه افزونه یا کدی به قالب اضافه میکنی قالب حالت سکته زده میشه  و هرچی تغییر میدی مثلا تو ادامه مطلب تغییر میکنه صفحه اصلی نمیشه این مشکل قالبه  اگه چیزی زیاد کردی پاک کن یا قالبتو عوض کن یا افزونه ها غیر فعال کن و تست کن ببین چی میشه .

3- یچیز هست بعضی وقتا سایت تو بعضی آی اس پی ها کش میشه مثلا با نت شاتل درسته با پیشگامان مشکل داره این از کش isp هست که به مرور رفع میشه .

من این چیزا قبلا برام پیش اومده رو گفتم امیدوارم مشکلتون رفع بشه .

0  تشکر
یکشنبه ، 31 می 2015     12:27 ب.ظ #

tatttta

Subscriber
69 پست9 تاپیک

خوب ازکجا بدونم  ایراد دقیق از کجاست راهیبرای متوجه شدن نداره؟؟

چون کش رو ریست کردمه. دسترسی به پشتیبان هاست ندارم.افزونه رو نه این خیلی وقته اینجور شده

کلا راه منطقی برایاین کار وجود داره؟؟

0  تشکر
یکشنبه ، 31 می 2015     12:29 ب.ظ #

علی فرمانی

Subscriber
7 پست0 تاپیک

یبار قالب رو عوض کن ببین رو قالب های دیگه هم این مشکل هست یا نه . والا تا اینجاشو من برام پیش اومده بود شاید مشکل دیگه ای داشته باشه من تا جایی میدونستم راهنمایی کردم .

1  تشکر
یکشنبه ، 31 می 2015     4:22 ب.ظ #

tatttta

Subscriber
69 پست9 تاپیک

تشکر دوست عزیز. ببینم کسی ریست کردن هاست رو بلده

0  تشکر
یکشنبه ، 31 می 2015     11:34 ب.ظ #

علی فرمانی

Subscriber
7 پست0 تاپیک

نگفتم هاست رو ریست بدید همچین چیزی نداریم ! مسینکه درست متوجه نشدید . گفتم به پشتیبانی هاست بگید اونا میدونن من رو نت افراز بودن اونا یاهنمایی کردن منو

البته اول قالب رو عوض کنید برای تست ببینید اونم اینجور هست یا نه

0  تشکر
پنجشنبه ، 11 ژوئن 2015     5:36 ب.ظ #

tatttta

Subscriber
69 پست9 تاپیک

قالب رو نمیتونم عوضکنم تغییرات زیادی دادم . و این مرحله ی اخره که نمام بشه. راه دیگه ای کسی نمیدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

1  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .