تغییرات در صفحه اصلی وردپرس

این تاپیک 6 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  ارشیا ،‏ 2 سال و 9 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1110 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 19 فوریه 2014     4:41 ق.ظ #

ارشیا

Subscriber
22 پست40 تاپیک

یک قالب نصب کردم و الان میخواهم یک اسلایدر به قالب اضافه کنم . در سایت من فعلا فقط یک سربرگ وجود دارد که میتوانم تغییرات را ایجاد کنم و سوال من اینه ، صفحه اصلی سایت یا همون صفحه اولی با با وارد کردن آدرس سایت میاد کجاست ؟
قالب  ULTIMATE رو خریدم ولی متاسفانه این آقای علی حاج محمدی واقعا بی تعهد نسبت به وظیفه ش هست . متاسفانه الان 10 روزه بعد از خرید قالب هنوز نتونستم توی صفحه اول تغییرات ایجاد کنم چون نمیدونم از کجا باید پیداش کنم . 10 بار هم ایمیل زدم ولی واقعا براشون متاسفم که این همه بی تعهد هست . از دوستان کسی اگه بلده جواب بده .

0  تشکر
چهار شنبه ، 19 فوریه 2014     5:44 ب.ظ #

مهشاد کلانتری

Author
VIP
432 پست67 تاپیک

به هیچ وجه وظیفه ایشون نیست که روش استفاده از قالب رو به شما آموزش بدند.

به هرحال اینجور قالب های خارجی که تیم ایشون ترجمه میکنند معمولا یه قسمت تنظیمات پوسته داره و همینطور مستندات که شما میتونید از اونجا بخونید چطوری از قالب استفاده کنید.

1  تشکر
چهار شنبه ، 19 فوریه 2014     6:33 ب.ظ #

ارشیا

Subscriber
22 پست40 تاپیک

[quote=22573]به هیچ وجه وظیفه ایشون نیست که روش استفاده از قالب رو به شما آموزش بدند. به هرحال اینجور قالب های خارجی که تیم ایشون ترجمه میکنند معمولا یه قسمت تنظیمات پوسته داره و همینطور مستندات که شما میتونید از اونجا بخونید چطوری از قالب استفاده کنید. [/quote]

نوشتم اگه کسی بلده جواب سوال رو بده ، شما که بلد نیستی اسپم نده و صفحه رو با هرزنامه پر نکن

0  تشکر
چهار شنبه ، 19 فوریه 2014     6:39 ب.ظ #

مهشاد کلانتری

Author
VIP
432 پست67 تاپیک

[quote=22574]

مهشاد کلانتری نقل قول:
به هیچ وجه وظیفه ایشون نیست که روش استفاده از قالب رو به شما آموزش بدند. به هرحال اینجور قالب های خارجی که تیم ایشون ترجمه میکنند معمولا یه قسمت تنظیمات پوسته داره و همینطور مستندات که شما میتونید از اونجا بخونید چطوری از قالب استفاده کنید.

نوشتم اگه کسی بلده جواب سوال رو بده ، شما که بلد نیستی اسپم نده و صفحه رو با هرزنامه پر نکن [/quote]

حقیقت تلخه دوست من;) ضمنا شما اگه نگران اسپمی خودت اسپم نده!

1  تشکر
چهار شنبه ، 19 فوریه 2014     8:52 ب.ظ #

حسین محمدی

Subscriber
482 پست60 تاپیک

اگر شما میخواهید به قالبتون اسلایدر اضافه کنیدباید کد نویسی بلد باشید(که خیلی سخت نیست)

ولی اگه کد نویسی بلد نیستید باید از همون اول قالبی رو خریداری می کردید که اسلایدر هم داشته باشه.

اگر مدیر یک سایت هستید واجبه که با زبان های برنامه نویسی آشنایی داشته باشید...

2  تشکر
چهار شنبه ، 19 فوریه 2014     11:17 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

با سلام

دوستان عزیز من نمیدونم به چه زبانی باید گوشزد کنم !!!

خواهشمندم از کسانی که در این سایت حضور ندارند، اگر میخواید انتقادی بکنید به سایت شخصیشون برید و انتقاد کنید .. در این انجمن فقط انتقادات مربوط به همین سایت رو ارسال کنید تا قابل پاسخ و بررسی باشه ..

ثانیاً تمامی جواب هایی که به این تاپیک داده شده، ربطی به سوال نداشته و همگی اسپم هستند.

قبل از پاسخ دادن، سوال را کامل بخونید .. اگر میتونید کمک کنید، پست ارسال کنید .. برای نظر شخصی، از پیغام خصوصی استفاده کنید .. خواهش میکنم رعایت کنید ..

[nt]

پست هایی ارزشمند هستند که سازنده تاپیک رو در رسیدن به پاسخ کمک کنه ..

[/nt]

------------------

قالبی که شما خریدید، امکاناتش رو قبل از خرید حتما مطالعه کردید .. در امکاناتش،  اسلایدر وجود داره؟

0  تشکر
پنجشنبه ، 20 فوریه 2014     2:16 ق.ظ #

ارشیا

Subscriber
22 پست40 تاپیک

[quote=22582]با سلام دوستان عزیز من نمیدونم به چه زبانی باید گوشزد کنم !!! خواهشمندم از کسانی که در این سایت حضور ندارند، اگر میخواید انتقادی بکنید به سایت شخصیشون برید و انتقاد کنید .. در این انجمن فقط انتقادات مربوط به همین سایت رو ارسال کنید تا قابل پاسخ و بررسی باشه .. ثانیاً تمامی جواب هایی که به این تاپیک داده شده، ربطی به سوال نداشته و همگی اسپم هستند. قبل از پاسخ دادن، سوال را کامل بخونید .. اگر میتونید کمک کنید، پست ارسال کنید .. برای نظر شخصی، از پیغام خصوصی استفاده کنید .. خواهش میکنم رعایت کنید ..
نکته : پست هایی ارزشمند هستند که سازنده تاپیک رو در رسیدن به پاسخ کمک کنه ..
------------------ قالبی که شما خریدید، امکاناتش رو قبل از خرید حتما مطالعه کردید .. در امکاناتش، اسلایدر وجود داره؟ [/quote]

با تشکر . مشکل حل شد . پس از دردسرهای زیاد یکی از دوستان در فروم دیگر راهنمایی فرمودن و یک اسلایدر با کدنویسی برام اضافه کردن . با تشکر.

1  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .