تعیین کردن زمان برای یک مطلب منتشر شده

این تاپیک 1 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  کیوان علی محمدی ،‏ 2 سال و 9 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 525 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 13 مارس 2014     10:31 ق.ظ #

ارشیا

Subscriber
22 پست40 تاپیک

1- در خیلی از سایتها دیدم که یک لینک دانلود ارسال می کنند که فقط 2 روز یا 1 روز معتبر هست و بعد از این زمان دیگر لینک دانلود فعال نیست این کار در وردپرس چطور انجام بدم ؟

2- زمانی که یک مطلب رو منتشر میکنم میتوانم برای آن رمز گذاشته تا فقط کسی که رمز نوشته را دارد قابلیت دیدن را داشته باشد ، حالا آیا راهی وجود دارد تا برای همان نوشته یک رنج تاریخ تععین کنم ؟ مثلا تاریخ انتشار رو تعیین کنم و تعیین کنم بعد از 2 روز دیگر حتی با رمز هم قابل مشاهده نباشد یا مطلب غیرفعال شود ؟ آیا وردپرس چنین قابلیتی دارد ؟

3- چطور مرحله 2 رو پیاده سازی کنم ؟

لطفا کامل راهنمایی کنید

0  تشکر
پنجشنبه ، 13 مارس 2014     12:06 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام برای سوال اول که احتمال زیاد از افزونه استفاده میشه افزونه های مثل EDD یا افزونه اختصاصی،ولی خوب روشش مشخصه برای این کار از دیتابیس استفاده میشه و مثلا برا اون فایل یه شناسه مشخص میشه و اون شناسه تا تاریخ معینی در دسترس هستش (نیازمند صفحه دانلود و این مسائل هم هست).

برای سوال دوم هم خود وردپرس امکان رمز دار کردن مطلب رو داره اما برای تاریخ انقضاء مطلب باید از افزونه استفاده کنید که در این مطلب می تونید آموزشش رو ببینید.

3  تشکر
پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .