تعداد کاراکتر برای دامنه

این تاپیک 5 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  єѕмαιℓ ،‏ 2 ماه و 2 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 117 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 24 سپتامبر 2016     1:45 ب.ظ #

єѕмαιℓ

Subscriber
16 پست20 تاپیک

سلام ، من میخوام یک دامنه ثبت کنم که از 11 عدد حرف تشکیل شده آیا این به سئو صدمه میزنه ؟ درضمن بگم که اسم دامنه به شکلی هست که در ذهن کاربر حک میشه ، از دوتا کلمه انگلیسی تشکیل شده نه فینگلیشی که اصلا سخت نیست و این روزا هم با این دو کلمه زیاد سر کار دارن  و در آخر دامنه مرتبط با موضوع سایت هست . لطفا راهنمایی کنید که 11 حرف طولانی نیست ؟

0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
شنبه ، 24 سپتامبر 2016     4:33 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

مهران

Subscriber
166 پست2 تاپیک

نه آقا اسماعیل این نام دامنه به تنهایی از نظر سئو اهمیت خاصی نداره یعنی برای گوگل دامنه های لاتین فرقی ندارن که اسمشون چی باشه (البته دامنه های با حروف فارسی و عربی تا جایی که میدونم این گونه نیست) و برای گوگل مهمه که تنها و تنها کاربر از سایت فرد خوشش بیاد و اسم هم بهتره به گونه ای باشه که تا حد امکان منحصر به فرد و به یاد موندنی باشه اگر هم کوتاه باشه چه بهتره ولی کوتاه بودن به سئو ربطی نداره

----- update -----

البته حرفمو تصریح کنم گوگل به سایت هایی امتیاز میده که کاربر خوشش بیاد (یعنی مدت زمان زیادی در سایت بمونه و بازم بهش سر بزنه و ...) و هم اینکه با الگوریتم ها گوگل سازگار باشه و گوگل بتونه سایت ما رو درک کنه و مسایلی همچون این ولی طولانی بودن نام دامنه مهم نیست من از وبسایت های بسیار موفق جهانی الان یادم میاد که 15 کاراکتره اسم اش.

2  تشکر
شنبه ، 24 سپتامبر 2016     4:46 ب.ظ #

єѕмαιℓ

Subscriber
16 پست20 تاپیک

آقا مهران به نظر شما این دامنه مناسب هست برای یک سایت که در زمینه گرافیک و وب کار میکنه البته بیشتر گرافیک تحت وب

workgraphic.ir

یعنی گرافیک کار

0  تشکر
شنبه ، 24 سپتامبر 2016     4:47 ب.ظ #

مهران

Subscriber
166 پست2 تاپیک

عزیزم این کارتون واقعا اشتباه بود سریع ادیت کنید تا افراد دیگه ندیدن و این دامنه رو ثبت نکردن سریع اسم دامنه رو حذف کنید از طریق ادیت

1  تشکر
شنبه ، 24 سپتامبر 2016     4:49 ب.ظ #

مهران

Subscriber
166 پست2 تاپیک

اگر اکانت تلگرام دارید الان بیایید تلگرام تا من یه چند مورد پیشنهاد بدم
@alfapage

1  تشکر
شنبه ، 24 سپتامبر 2016     4:52 ب.ظ #

єѕмαιℓ

Subscriber
16 پست20 تاپیک

نیستید که داخل تلگرام

0  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .