تعامل با کاربر در php

این تاپیک 2 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  mooosti ،‏ 3 سال و 1 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 682 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 27 سپتامبر 2013     8:24 ب.ظ #

yasaman0034

Subscriber
3 پست2 تاپیک

با سلام و خسته نباشید خدمت عزیزان.... من یک فرم ورود اطلاعات دارم که کاربر یکسری اطلاعات وارد میکنه برای قسمت اطلاعات نویسنده من میخوام نام نویسنده اول تو پایگاه داده سرچ بشه  اگه اسمی مشابه اسم وارد شده بود، یک پیغام نشون بده که فلان نویسنده قبلا ثبت شده اگه منظورت همینه تایید کن ،تا اینجا درسته ولی من میخوام بعد از زدن دکمه تایید ، کلید نویسنده ای که تایید خورده  و کلید مقاله که قبلا دریافت شده وارد جدول article-author بشه اماااااااا نمیشه ...من از session استفاده کردم تا متغیرهای صفحه upload2.php رو در صفحه k.php استفاده کنم ولی نمیشناسه. البته چون ممکنه چند مورد پیدا بشه من مجبور شدم آرایه رو تو session بریزم که نمیدونم درست اینکار رو کردم یا نه!؟ هرچند که متغییر x هم با مقدار اشتباه برمیگردونه!!! ممنون  میشم به من کمک کنید.فایلها و پایگاه داده رو هم فرستادم.

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
یکشنبه ، 29 سپتامبر 2013     12:23 ب.ظ #

yasaman0034

Subscriber
3 پست2 تاپیک

سلام..... کسی نیست به سوال من جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بابا حداقل یکی لطف کنه بگه من چه جوری یک آرایه رو از یک صفحه به یک صفحه دیگه بفرستم و چه جوری تو اون صفحه به عناصر آرایه دسترسی داشته باشم یک چیزهایی سرچ کردم ولی هر کاری میکنم جواب نمیده... پلیییییییییییییییز هلپ!

0  تشکر
یکشنبه ، 13 اکتبر 2013     10:33 ب.ظ #

mooosti

Subscriber
18 پست5 تاپیک

سلام

میتونی action فرمت رو یه فایل دیگه بدی بعد تو اون فرم $_POST  یا $_GRT رو به عنوان همون آرایه استفاده کنی که نام فیلدها اندیس های آرایه می باشند

موفق باشید

0  تشکر
پست 1 تا 3 (از مجموع 3 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .