ترکیب کد php و html

این تاپیک 26 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  lili ،‏ 2 سال و 11 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 4414 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 10 دسامبر 2013     3:30 ق.ظ #

lili

Subscriber
184 پست38 تاپیک

من یه فرم دارم توی پنل ادمینم که میخوام زمانیکه میخواد آدرس لینک و بده به سه طریق بتونه این کار و انجام بده: اگه صفحه توی دیتابیس باشه از طریق drop down اگه لینک یه سایت دیگه باشه دستی وارد کنه و اگر لینک نداشت یه چک باکس و تیک بزنه و به جای آدرس علامت # توی دیتابیس بره.

برای این کار من گفتم که اگر تکست فیلدم که قرار بود دستی آدرس وارد بشه null بود یا "" بود لینک dropdown منو توی دیتابیس وارد بشه حالا چطوری میتونم بگم که اگه چک باکس تیک داشت # وارد دیتابیس بشه؟

اینم فرمم:

0  تشکر
سه شنبه ، 10 دسامبر 2013     2:33 ب.ظ #

مهشاد کلانتری

Author
VIP
432 پست67 تاپیک

1  تشکر
سه شنبه ، 10 دسامبر 2013     6:03 ب.ظ #

lili

Subscriber
184 پست38 تاپیک

ببخشید من کدم تقریبا همینه که شما نوشتید ولی با این تفاوت من $_POST['none '] و توی یه متغییر به اسم none گذاشتم که داره از همین none ایراد میگیره میشه اشکال کدم و بگید:

کد فرمم که قبلا گذاشتم و این error و میگیره و همینطور علامت # و وارد دیتابیس نمیکنه

2  تشکر
سه شنبه ، 10 دسامبر 2013     6:14 ب.ظ #

مهشاد کلانتری

Author
VIP
432 پست67 تاپیک

به جای قسمت:

این رو بنویسید:

احتمالا درست شه

1  تشکر
سه شنبه ، 10 دسامبر 2013     9:27 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

سلام .. خب سطح سواد من که در حد این تاپیک نیس! فقط خواستم ی خسته نباشید عرض کنم و یک نکته بگم. برای <option> آیدی تعیین شده. حالا اگر چندین تگ تولید بشه، چندین تگ با یک آیدی میشه .. آیدی باید در یک صفحه یکتا باشه.. (در حد یک پیام بازرگانی بود فقط :) )

1  تشکر
سه شنبه ، 10 دسامبر 2013     9:49 ب.ظ #

lili

Subscriber
184 پست38 تاپیک

بله درست شد error نمیده ولی الان یه مشکلی که هست اون قسمت # وارد دیتابیس نمیشه

0  تشکر
سه شنبه ، 10 دسامبر 2013     9:51 ب.ظ #

lili

Subscriber
184 پست38 تاپیک

[quote=18945]سلام .. خب سطح سواد من که در حد این تاپیک نیس! فقط خواستم ی خسته نباشید عرض کنم و یک نکته بگم. برای <option> آیدی تعیین شده. حالا اگر چندین تگ تولید بشه، چندین تگ با یک آیدی میشه .. آیدی باید در یک صفحه یکتا باشه.. (در حد یک پیام بازرگانی بود فقط )[/quote]

اختیار دارید شما خودتون استادین حرف شما کاملا درسته ولی من قبلش با php تعریف کردم که به هر option یه آیدی منحصر به فرد با توجه به منویی که روش کلیک میشه بده و اون و برام برگردونه

0  تشکر
سه شنبه ، 10 دسامبر 2013     9:52 ب.ظ #

lili

Subscriber
184 پست38 تاپیک

[quote=18919]به جای قسمت:
$none=$_POST['none'];
این رو بنویسید:
$none=isset($_POST['none'])?$_POST['none']:'';
احتمالا درست شه [/quote]

در ضمن لطفا اگه میشه یه توضیح کوچیک در مورد این کد بهم بدید من کد و درک نکردم که دقیقا داره چیکار میکنه ممنون میشم

0  تشکر
چهار شنبه ، 11 دسامبر 2013     12:02 ق.ظ #

مهشاد کلانتری

Author
VIP
432 پست67 تاپیک

[quote=18948]

مهشاد کلانتری نقل قول:
به جای قسمت:
$none=$_POST['none'];
این رو بنویسید:
$none=isset($_POST['none'])?$_POST['none']:'';
احتمالا درست شه

در ضمن لطفا اگه میشه یه توضیح کوچیک در مورد این کد بهم بدید من کد و درک نکردم که دقیقا داره چیکار میکنه ممنون میشم [/quote]

میگه اگر none پست شده بود، مقدارش رو بذار توی متغیر $none در غیر این صورت متغیر $none خالی باشه.

اگر این شرط رو استفاده نکنید، و به همون حالت قبلی یعنی $none=$_POST['none']; بنویسید، وقتی فرم ارسال میشه و چک باکستون تیک نخورده باشه پس یعنی none به همراه فرم پست نشده که بیاد تو متغیر $none قرار بگیره و اررور میده. ولی وقتی شرط بذاریم و چک باکس تیک نخورده باشه مقدار خالی رو میذاره توی متغیر $none پس اررور نمیده.

0  تشکر
چهار شنبه ، 11 دسامبر 2013     12:05 ق.ظ #

مهشاد کلانتری

Author
VIP
432 پست67 تاپیک

[quote=18946]بله درست شد error نمیده ولی الان یه مشکلی که هست اون قسمت # وارد دیتابیس نمیشه[/quote]

به جای این خط:

بنویسین:

فکر میکنم دیگه مشکلی نداشته باشه

1  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 27 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .