تب ها در بوت استرپ

این تاپیک 6 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  shahriar rad ،‏ 1 سال و 8 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 599 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 1 آوریل 2015     6:11 ب.ظ #

فرید صادقی

Subscriber
1 پست2 تاپیک

این http://getbootstrap.com/components/#nav-justified تب های بوت استرپ رو اضافه کردم ولی فقط li ها رو نمایش یده خبری از تب نیست! (css ندارد)

فایل bootstrap-theme چی هست؟ به هر حال با اضافه کردن این هم جواب نداد

0  تشکر
جمعه ، 3 آوریل 2015     11:37 ق.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

سلام سورس فایل هاتون رو بدید.

فایل bootstrap-theme برای ایجاد یکسری افکت رو عناصری هست که با بوت استرپ ایجاد می کنید مثل دکمه ها و غیره...

1  تشکر
جمعه ، 3 آوریل 2015     2:37 ب.ظ #

shahriar rad

Subscriber
8 پست2 تاپیک

با سلام و درود

آموزش برای بوت استرپ نمیزارین؟

بزارین دیگه

0  تشکر
جمعه ، 3 آوریل 2015     3:01 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

چقدر عصبانی :-) چشم دوست عزیز انشاالله اوسط تا اواخر اردیبهشت دوره ای جامع در این مورد برگزار خواهیم کرد.

2  تشکر
جمعه ، 3 آوریل 2015     10:18 ب.ظ #

shahriar rad

Subscriber
8 پست2 تاپیک

آخه خدایی کارتون درسته فقط یه کم دیر به دیر انجام میدین

یعنی ما مثلا طراحی سایت و یاد گرفتیم حالا لنگ جاواییم

تازه بعد اینکه یاد بگیریم اونم حالا باید بریم با توابع جوملا یا ورد پرس آشنا شیم تازه اگهphp   بلد باشیم

یه کم برنامه مشکل داره به نظرم چون الان بیشتر کسایی که سایت میزنن با مدیریت محتوا میزنن چون مثلا هی میخواین مشتریا بیان و مثلا عکس زارن و اینا

ولی در کل عالیه

یه کمم به کسایی که VIP هستن بیشتر بها بدین من الان 1 ماه به آقای آوند ایمیل زدم و ازشون سوال کردم هنوز جواب ندادن 😀

0  تشکر
جمعه ، 3 آوریل 2015     10:58 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

ممنون دوست عزی از لطفتون باید خدمتتون عرض کنم ما نمی خواهیم کیفیت رو فدای کمیت کنیم و در طول این هفت سال گذشته این یکی از سیاست های اصلی ما و سایت بوده بخاطر همین تمرکز خیلی زیادی روی دوره ها و مطالب و منابع اون میزاریم تا به بهترین شکا بتونیم سرفصل ها و دوره رو برگزار کنیم درضمن به شماو سایر عزیزان توصیه میکنم اصلا در زمینه یادگیری مطالب طراحی و برنامه نویسی وب عجله نکنید چون اولا یادگیری مطالب براتون سرسری و دشوار میشه و دوما ممکنه موجب دلزدگی شما دوستان بشه شما برای ورود به این عرصه یه زمان بندی 6 تا یکساله برای خودتون در نظر بگیرید تا بتون به بهترین شکل تخصص لازم رو پیدا کنید و کارتون رو ادامه بدید دوره بوت استرپ هم درگیر تهیه سرفص ها و مقدماتش هستیم که از قبل از عید شروع کردیم و بزودی شروع خوایم کرد.

ما به تمام کاربرا احترام میزاریم و تمامشون از جمله شما برای ما عزیز هست اما واقعا حجم سوالاتی که روزانه برای ما ارسال میشه خیلی زیاده و ممکنه زمان ببره تا پاسخ شما عزیزان رو بدیم آقای آوند هم که خیلی بیشتر بنده درگیر مسائل سایت و سایر موارد هستند و وقتشون خیلی کم هست ولی همیشه سعی می کنن در کوتاه ترین زمان پاسخ گو باشند.

باز هم از لطف شما و صبوریتون تشکر میکنم.

موفق باشید...

1  تشکر
شنبه ، 4 آوریل 2015     12:57 ق.ظ #

shahriar rad

Subscriber
8 پست2 تاپیک

ممنون از شما و خسته نباشید میگم

مثل همیشه عالی باشین

1  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .