تبدیل قالب سایت جوملا یی به ووردپرس

این تاپیک 3 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  مهدی نورانی ،‏ 2 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 684 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 2 سپتامبر 2014     10:43 ب.ظ #

مهدی نورانی

Subscriber
13 پست12 تاپیک

سلام و شب بخیر
می خوام بدونم که اگه قالب  سایتم رو که برای جوملا درست شده و سایتم الان آنلاینه رو به ووردپرس تبدیل کنید،چقدر میشه و چند روزه تحویلش میدین؟ بهترش هم می تونین بکنین؟ آیا ماژولهایی رو که الان نصب هستند و متون اخباری که الان تو سایتمه رو می تونین بدون اشکال تبدیل و وارد این قالب ووردپرس کنین و سایت کامل رو به من تحویل بدین؟

با تشکر

0  تشکر
چهار شنبه ، 3 سپتامبر 2014     10:16 ق.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

برای انتقال کامل محتوا از جوملا به وردپرس این پلاگین وجود داره : cms2cms-joomla-to-wp-migration .

برای تبدیل تم هم خیلی کاری نمیشه کرد . راه حل اینه که یه تم وردپرس جدید طراحی بشه با همون ظاهر و خصوصیات تم قبلی جوملای شما .

شخصا پروژه ی کاری جدید نمی پذیرم . امیدوارم دوستانی که تواناییش رو دارند بتونند این کارو براتون انجام بدند که طبیعتا بابتش باید هزینه ای رو پرداخت کنید .

ایشالله که کارتون بشه .

0  تشکر
چهار شنبه ، 3 سپتامبر 2014     1:24 ب.ظ #

رضا نصرالهی

Subscriber
201 پست8 تاپیک

به نام خدا

ببینید کلا به جای تعویض تابع ها که سخت تر هست بهتره که قالب رو ریپ کنید و بعد توابع وردپرس رو جاگذاری کنید.مطالب رو هم خیلی راحت می تونید درون ریزی کنید.

0  تشکر
چهار شنبه ، 3 سپتامبر 2014     1:38 ب.ظ #

مهدی نورانی

Subscriber
13 پست12 تاپیک

سلام
پس اینجوری که شما میگین، بیخیال ووردپرس باید بشم. شما که وقت ندارینو دیگری هم معلوم نیست درست بلد باشه و یا نه..! من که از ووردپرس سر رشته ای ندارم و البته با این جوملا هم آنچنان هم سر رشته ای ندارم ولی کمی یاد گرفتمش. نمی دونم چه کارش کنم.

حالا به این قالب های آماده ووردپرس میشه اعتماد کرد؟ خوب هستن؟ میشه خوبشون و رایگان باشن رو پیدا کرد؟ از کجا؟

0  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .