تبدیل تقویم میلادی به شمسش

این تاپیک 3 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  N a S e R ،‏ 2 سال و 10 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 724 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 16 ژانویه 2014     8:09 ق.ظ #

mnsb1360

Subscriber
1 پست1 تاپیک

با سلام به اساتید گرامی

من گالری تصاویر piwigo را اختصاصی کردم حالا می خواهم تقویمش را به فارسی تبدیل کنم

jdf را هم دانلود کردم اما نمی دانم کجا باید فایلهاش را ایمپورت کنم

این 3 تا فایل را در اسکریپت پیداکردم که هر سه مربوط به تقویم است

اساتید لطفا کمک

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
پنجشنبه ، 16 ژانویه 2014     1:17 ب.ظ #

N a S e R

Subscriber
45 پست15 تاپیک

برای استفاده از تقویم شمسی کافیه فایله jdf را دانلود کنید و هر کجا از صفحه که احتیاج به تقویم شمسی داشتی فایل jdf را ایپرت کنید به این شکل.

خط سوم یه مثال استفاده از jdf هست. زمانی که فایلو دانلود کنید فایل help.htm را بخونید نحوه استفاده از توابع را کامل به شما اموزش داده.

اما این فایل هایی که پیوست کردی چیه و چطوری در پروژت به کار میاد نمیدونم من فقط نحوه استفاده از تقویم شمسی در سایتتو به شما گفتم.

موفق باشی

3  تشکر
پنجشنبه ، 16 ژانویه 2014     3:27 ب.ظ #

mnsb1360

Subscriber
1 پست1 تاپیک

[quote=20802]برای استفاده از تقویم شمسی کافیه فایله jdf را دانلود کنید و هر کجا از صفحه که احتیاج به تقویم شمسی داشتی فایل jdf را ایپرت کنید به این شکل.

1
2
3
4

<?php
include_once('jdf.php');
echo(jdate('Y / F / j'));//=> ۱۳۹۲ / دی / ۲۶
?>

خط سوم یه مثال استفاده از jdf هست. زمانی که فایلو دانلود کنید فایل help.htm را بخونید نحوه استفاده از توابع را کامل به شما اموزش داده. اما این فایل هایی که پیوست کردی چیه و چطوری در پروژت به کار میاد نمیدونم من فقط نحوه استفاده از تقویم شمسی در سایتتو به شما گفتم. موفق باشی [/quote]

با تشکر از کمکت

اتفاقا چیزی که مبهم اینه که از 3 فایل برای تقویمش استفاده کرده

شما اگه وقتش رو داری من بهت دسترسی بدم خودت یک نگاه بهش بنداز تا

عیب دستت بیاد

توضیح: این یک اسکریپت گالری تصاویر پرقدرت است که تا حالا کسی قالبش رو اختصاصی نکرده تو ایران

حد اقل هر چه من جستجو کردم چیزی پیدا نکردم به خاطر همین هم تقویمش میلادیه

من میخوام بعد از اتمام پروژه اون را هدیه کنم به سایت piwigo تا هر فارسی زبانی که خواست ازش استفاده کنه به زبان فارسی انجمنی فعلا وجود نداره اما انجمن خود سایتش هست

که چند بار مطرح کردم ولی پاسخی دریافت نکردم

حالا درخواست من از مدیران سایت اینه که من را در این مهم یاری دهند چون اشنایی با php ندارم

با تشکر

0  تشکر
پنجشنبه ، 16 ژانویه 2014     3:41 ب.ظ #

N a S e R

Subscriber
45 پست15 تاپیک

والله من زیاد حرفه ایی بلد نیستم در حد متوسط بلدم دوم اینکه وسط امتحاناتمه زیاد نمیتونم بیام وقت بزارم فقط گاهی میام به سایت سرمیزنم ، اساتید زیادی هستن در اینجا ایشالله اونا کمکتون میکنن ...

موفق باشی

0  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .