تازه کارم , راهنمایی کنید

این تاپیک 4 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  jj20 ،‏ 1 سال و 12 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 709 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 17 نوامبر 2014     10:39 ب.ظ #

aPrince

Subscriber
1 پست1 تاپیک

با سلام خدمت اساتید
ببخشید که اینجا سوالمو مطرح میکنم
من خیلی علاقه به برنامه نویسی دارم و میخوام که یاد بگیرم
البته کمی HTML بلدم ولی دوست دارم بیشتر یاد بگیرم
این کارو یکی از دوستام درخواست کرده منم چون میخواستم یاد بگیرم قبول کردم انجامش بدم

داستان از این قراره که
ما 3 تا فروشگاه داریم , یه دونه دفتر مرکزی , 3 تا انبار
مشتریانی که از فروشگاها خرید میکنن حواله انبار براشون صادر میشه
تمامی این حواله ها باید از فروشگاه فرستاده بشن دفتر مرکزی تا تایید بشه و برای انبار ارسال بشه
فروشگاه ها هیج ارتباطی با انبار ها ندارند !
در نظر داشته باشید که تمام این مجموعه با شبکه وایرلس به هم متصل هستند ( یعنی میخوام تحت وب باشه تا بوسیله اینترنت اکسپلورر قابل دسترسی باشه
حالا میخوام یه چیزی طراحی کنم که فروشگاها حواله هاشونو که به صورت فایل ورد هستند آپلود کنند بفرستند , از اون ور دفتر مرکزی هر کدوم حواله ها تایید هستن واسه انبار ها ارسال کنه و این قابلیت رو داشته باشه که برای کدوم انبار بفرسته و برای کدوم نفرسته و این حواله ها توی چند تا فولدر روی سرور باشه و فقط کد ها عمل انتقال رو برای ما انجام بدن یه چیز خیلی ساده و پیش پا افتاده هستش
حالا شما لطف کنین بگین واسه انجام این کار به چه چیز هایی نیاز دارم از چه راهی برم ؟
واسم مهم نیست میرم در موردش مطالعه میکنم تا یاد بگیرم

انبار ها عین چیزی که من ضمیمه کردم رو ببینن

امیدوارم تونسته باشم منظورمو خوب برسونم

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
دوشنبه ، 17 نوامبر 2014     11:07 ب.ظ #

ali R

Subscriber
4 پست1 تاپیک

سلام دوست من...این چیزی که شما میخوایی یکم کار میبره ...باید html ,css ,js,php,mysql یاد بگیری . از html و css شروع کن ...بعد js اینا میشن برنامه های تحت کلاینت(یعنی سمت شما یا همون چیزی که توی مروگر میبینی) html یعنی زبان نشان گذاری (معنی خود کلمه)ساختار اولیه رو باهاش میسازی. بعد با css بهش شکل میدی(خوشگلش میکنی !) ...js میشه اولین زبون برنامه نویسی اون دوتا زبون برنامه نویسی نیستن...بعد از همه اونا میری سمت سرور که میشه php بعد پاییگاه داده که mysql ...یواش یواش شروع کن زیاد سخت نیست.موفق باشی

2  تشکر
دوشنبه ، 17 نوامبر 2014     11:48 ب.ظ #

aPrince

Subscriber
1 پست1 تاپیک

خوب با کدوم توابع باید این کارو انجام بدم ؟ راهنمایی کنید

قدم به قدم !

یه توضیح کلی بدین اگه زحمتی نیست

البته من فکر نکنم انقدر پیچیده باشه ها

0  تشکر
سه شنبه ، 18 نوامبر 2014     1:33 ب.ظ #

ali R

Subscriber
4 پست1 تاپیک

سلام...با کدوم توابع رو که اصلا منظورتو نمیفهمم چون از یه تابع یا دوتا تابع که نمی خوایم استفاده کنیم کلی تابع هست که هر کدوم جای خاصی داره..بهو نمیشه یه پروژه رو شروع کرد باید موارد ابتدایی رو بدونی بعد ازشون استفاده کنی...من قدم به قدم گفتم چی کار کنی توی همین سایت , قسمت سری های آموزشی از html و css شروع کن این دوتا رو یاد بگیر بعدش جاوا اسکریپت و کار کن ..اینارو که یاد گرفتی php رو شروع کن....توی همین سایت آموزش هموشو داره ...توی گوگل هم سرچ کنی کلی آموزش هست..
http://www.w3schools.com بهترین سایت آموزشی هست اگر یکم زبانت خوب باشه میتونی از این سایت کمک بگیری من خودم از این سایت یاد گرفتم ...پر از مثال هستش ...زیاد سخت نیست ولی باید زمان بذاری (درست نوشتم؟ بزاری؟یا بظاری؟! به هر حال)میتونی یاد بگیری...

1  تشکر
جمعه ، 12 دسامبر 2014     12:35 ب.ظ #

jj20

Subscriber
2 پست1 تاپیک

این چیزی که شما میگی در ظاهر ساده و پیش پا افتاده هست در حالی که یه پروژه تقریبا بزرگ به حساب میاد.

پیشنیازش هم حداقل یادگیری :

html , css , php , mysql هست

اگه بخوای کار قشنگ تر هم از آب در بیاد که javascript , jquery , ajax هم پیشنهاد میشه

به نظر من در دوره های استاد آوند شرکت کنید :

http://www.7learn.com/class/5060

http://www.7learn.com/class/3790

0  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .