بک گراند

این تاپیک 2 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  lili ،‏ 2 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 506 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 19 آگوست 2014     10:12 ب.ظ #

lili

Subscriber
184 پست38 تاپیک

سلام خسته نباشید:

یه سوال داشتم که مردد بودم توی جی کوئری بذارم یا html یه کاری باید برای مشتریم انجام بدم که دقیقا مثل سایت زیر باشه این سایت یه عکس بک گراند داره که یه اتاقه و توی منوی سمت چپ یه قسمت هست به اسم کنترل خانه هوشمند زمانیکه روی این لینک کلیک میشه همین عکس میاد با یه تبلت که میشه اجزای مختلف این اتاق و کنترل کرد که این بخش و من درست کردم و مشکلی ندارم و فقط سوالم اینه که این عکسی که به عنوان بک گراند کار قرار گرفته همون کار جی کوئریه ؟ یا نه وقتی روی این لینک کلیک میشه این کار جی کوئری  روی بک گراند body قرار میگیره؟

و سوال دومم اینه که وقتی که بار اولین بار سایت و باز میکنید یه زمینه با نوشته است که بعد از دوطرف جمع میشه این مدل به چه اسمی شناخته میشه و آیا با جی کوئری درست شده ؟

ممنون

لینک : http://www.samcoib.ir/

0  تشکر
چهار شنبه ، 20 آگوست 2014     11:12 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

قبلا این مورد در یه تاپیک دیگه مطرح شده بود که می تونید اونو پیگیری کنید .

0  تشکر
جمعه ، 22 آگوست 2014     6:31 ب.ظ #

lili

Subscriber
184 پست38 تاپیک

بله به کمک شما تونستم اون و درست کنم و مشکلی با کار جی کوئریش ندارم ولی یه فایل جداست سوال من اینه که صفحه ها که باز میشه این بک گراند همون فایل جی کوئریه که توی div های مختلف گذاشته یا نه یه عکس ساده برای body به عنوان بک گرانده  و زمانیکه روی خانه هوشمند کلیک میشه اون فایل روی این عکس قرار میگیره ؟

0  تشکر
پست 1 تا 3 (از مجموع 3 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .