بهم ریختگی سایت در مرورگرها

این تاپیک 11 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  saied-h ،‏ 2 سال و 1 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 2578 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 6 آوریل 2014     10:10 ب.ظ #

mehrdad

Subscriber
62 پست27 تاپیک

سلام . دارم روی یک قالب کار میکنم ولی مشکلی که هست توی مرورگرهای اپرا و گوگل کروم و اکسپلورر مشکل دارن . یعنی مثلا فونت با سایز 15 ادوب عربیک توی گوگل کروم و اپرا با سایز 16 یا 18 فونت tahoma نمایش داده میشه . مشکل بعدی من با border هستش مثلا گوگل کروم و اپرا کلفت تر نشون میده مثلا border 2px هستش ولی توی کروم و اپرا 3px و توی اینترنت اکسپلورر ریز تر نمایش میده . میخوام تماما یکدست نمایش داده بشه توی تمام مرورگرها . من از modernizer هم استفاده کردم و هم از css reset . راه حل مناسبی وجود داره ؟؟؟عکس ضمیمه بهتر منظورم رو میرسونه . با تشکر

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
یکشنبه ، 6 آوریل 2014     10:13 ب.ظ #

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

http://www.webtarget.ir/blog/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%DA%A9%D9%86%DB%8C%DA%A9-%D9%87%D8%A7%DB%8C-css-reset/

2  تشکر
یکشنبه ، 6 آوریل 2014     10:16 ب.ظ #

mehrdad

Subscriber
62 پست27 تاپیک

سلام ولی مشکل حل نشد من قبلا از این سایت استفاده کردم از تمام کدهاش

0  تشکر
یکشنبه ، 6 آوریل 2014     10:19 ب.ظ #

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

فونت هات رو ضمیمه کن

2  تشکر
یکشنبه ، 6 آوریل 2014     11:06 ب.ظ #

mehrdad

Subscriber
62 پست27 تاپیک

[quote=24645]

1
2
3
4

@font-face{
font-family:"BKoodakBold";
src:url("fonts/BKoodakBold.eot?#")format("eot"),url("fonts/BKoodakBold.woff")format("woff"),url("fonts/BKoodakBold.ttf")format("truetype");
}

فونت هات رو ضمیمه کن [/quote]

انجام شده قبلا ولی باز هم ایراد داره . من با یه فونت دیگه تست کردم فونت درست نمایش داده میشه ولی اندازه 15 رو گذاشتم ولی اندازش به حدود 17 18 تغییر کرده . همچنان اپرا و کروم

0  تشکر
یکشنبه ، 6 آوریل 2014     11:20 ب.ظ #

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

ببخشید از شما به عنوان موش آزمایشگاهی استفاده شد و تمام روش ها روی شما تست شد

ولی دیگه باید مشکل شما هم بر طرف بشه با یه روشی

این رو تست کن اگر شد دیگه باید دستی از روش دوم استفاده کنی و استایل بدی

روش اول »

به عنوان مثال:

روش دوم »

2  تشکر
سه شنبه ، 8 آوریل 2014     12:07 ب.ظ #

mehrdad

Subscriber
62 پست27 تاپیک

این کدهایی که گفتین کمکی نکرد دوست عزیز . ممنون از زحمات شما ولی بعد از استفاده از این روش دوم فقط یک کادر با افکت shadow نمایش میده

0  تشکر
سه شنبه ، 8 آوریل 2014     12:23 ب.ظ #

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

نه عزیز من

روش دوم که نوشتم منظورم استفاده از کد های مخصوص هر مرور گر هستش نه اینکه اینها رو استفاده کنید

این قسمت که نوشتم روش دوم مثالب هست از 3 کد transition و border و shaddow

هر 3 کد برای تمام مرورر ها ست شده

منظورم این بود که شما هم کد هاتون رو اینجوری وارد کنید

2  تشکر
سه شنبه ، 8 آوریل 2014     1:44 ب.ظ #

mehrdad

Subscriber
62 پست27 تاپیک

[quote=24769]نه عزیز من روش دوم که نوشتم منظورم استفاده از کد های مخصوص هر مرور گر هستش نه اینکه اینها رو استفاده کنید این قسمت که نوشتم روش دوم مثالب هست از 3 کد transition و border و shaddow هر 3 کد برای تمام مرورر ها ست شده منظورم این بود که شما هم کد هاتون رو اینجوری وارد کنید [/quote]

شرمنده من اشتباه متوجه شدم . آخه ذهنم شدیدا مشغول این بهم ریختگی سایت روی مرورگراس . اعصابمو خرد کرده . از طرفی هم با کمک دوستمون آقای کیوان علی محمدی میخوام سایت رو روی اپرا و کروم ببندم تا نمایش نده ولی موفق نشدم تا الان . یوقت اگه چیزی رو متوجه نشدم بذارید بخاطر اعصاب خردی . ممنون

0  تشکر
سه شنبه ، 8 آوریل 2014     1:52 ب.ظ #

reza____ebliser

Subscriber
568 پست67 تاپیک

من اوت تایپیک رو هم دنبال میکنم ، آقای علی محمدی راهنمایی آخری که کردن کاملاً جواب میده

من همین الات تست کردم مشکلی نداره

اگر شما تست کردین و به نتیجه نرسیدید 100 در صدد rewire غیر فعال هستش

2  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 12 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .