بهم ریختگی اشیا در صفحه وب

این تاپیک 6 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  4web ،‏ 3 سال و 8 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1545 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 14 مارس 2013     2:40 ق.ظ #

4web

Subscriber
62 پست34 تاپیک

باسلام خدمت شما دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه راستیتش من یه قالب درست کردم در حالت عادی خوب نشون میده(یعنی وقتی مرورگر کامل بازه)ولی وقتی مرورگر رو کوچیک تر کنیم اشیا درون هم میرن باید چیکار کنم که درست شه خیلی ممنون میشم اگه اساتید راهنمایی کنن

0  تشکر
پنجشنبه ، 14 مارس 2013     12:51 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

سلام

یه نمونه از قالبتون همرا با کد هاش قرار بدین تا بررسی بشه...

1  تشکر
پنجشنبه ، 14 مارس 2013     2:00 ب.ظ #

4web

Subscriber
62 پست34 تاپیک

با سلام اقا وحید ممنون از رسیدگی به سوالم اینم کد index

وstyle

0  تشکر
جمعه ، 15 مارس 2013     1:37 ب.ظ #

مهشاد کلانتری

Author
VIP
432 پست67 تاپیک

فکر کنم از این کد استفاده کنین مشکل حل بشه

و max-width رو به اندازه سایز صفحه هنگامی که کوچیک شده تغییر بدین.

1  تشکر
جمعه ، 15 مارس 2013     9:19 ب.ظ #

4web

Subscriber
62 پست34 تاپیک

سلام جنابmissprogrammerممنون ازپاسختون ولی من متوجه نشدم این کد رو کجا بزارم اگه میشه یه توضیح کوتاه هم درباره این کد میدی من تاحالا این کد رو ندیده بودم پیشاپیش از جوابت ممنون

0  تشکر
جمعه ، 15 مارس 2013     10:36 ب.ظ #

مهشاد کلانتری

Author
VIP
432 پست67 تاپیک

من یه قالب طراحی کردم که وقتی سایز مرورگر رو کم میکردم قالب به هم میریخت. بعد اومدم اون کد رو ریختم آخر فایل css و مرورگر رو کوچیک کردم اونوقت همه ی اون قسمت هایی که بهم ریخته بود رو نوشتم داخل این قسمت و دوباره به اون کدها استایل دادم. نمیدونم متوجه شدین یا مثال بزنم؟

0  تشکر
جمعه ، 15 مارس 2013     11:54 ب.ظ #

4web

Subscriber
62 پست34 تاپیک

بله متوجه شدم خیلی ممنون ولی رفتم یه سر به فیلم های اموزشیم زدم دیدم چطوری باید درستش کرد من با استفاده از فلوت اشیارو طرف راست یاچپ صفحه میزاشتم ولی وقتی فیلم رو دیدم فهمیدم باید از پوزیشن استفاده کنم بازم از شما ممنونم جنابmissprogrammer

0  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .