بنر تبلیغاتی

این تاپیک 5 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  sana_esi ،‏ 3 سال و 5 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 787 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 8 جولای 2013     10:19 ق.ظ #

sana_esi

Subscriber
VIP
72 پست34 تاپیک

سلام. من مبخوام توی سایتی که طراحی میکنم بنر تبلیغاتی بزارم.میخوایتم بدونم اینکه بنر را با کدایcssطراحی کنم بهتره یا فایل فلش قرار بدم؟با تشکر از شما

0  تشکر
دوشنبه ، 8 جولای 2013     11:48 ق.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

دوست عزیز بنرهای تبلثغاتی اکثرا فرمت gif دارند و بافتوشاپ و نرم افزاهایی مثل gif animator و ... طراحی میشن با فلش هم میشه اما چون حجمش خیلی بیشتر از gif هست و همچنینی index گذاری هم نمیشن کمتر ازش استفاده میشه اما منظورت رو از طراحی با css نفهمیدم !!!

به هر حال بهرین گزینه استفاده از بنرهایی با فرمت gif هستش...

3  تشکر
دوشنبه ، 8 جولای 2013     12:26 ب.ظ #

sana_esi

Subscriber
VIP
72 پست34 تاپیک

از راهنماییتن ممنونم.منظورم ازcss توی سایت خودتون بخش اموزش css فصل 11قسمت 3 با کدهای cssبنر تبلیغاتی طراحی کرده اند

0  تشکر
دوشنبه ، 8 جولای 2013     5:10 ب.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

بله درسته از css هم میتونید استفاده کنید اما کارهایی که میشه با هاش انجام داده نسبت به تصاویر gif محدود تره...اما هر دوشون از نظر حجم گزینه های خیلی مناسب تری نسبت به flash هستند ...

2  تشکر
سه شنبه ، 9 جولای 2013     2:01 ق.ظ #

farvimgh

Subscriber
12 پست1 تاپیک

خوب بنر فلش که برای اجراش باید حتماً فلش پلیر نصب باشه و حجمش هم بالا است بنر css هم که ممکنه با تمامی مرورگر ها اجرا نشه ولی حجمش عالیه ولی بهترین گزینه طراحی بنر تبلیغاتی با فرمت gif با نرم افزار فتوشاپ موفق باشید

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
سه شنبه ، 9 جولای 2013     9:11 ق.ظ #

sana_esi

Subscriber
VIP
72 پست34 تاپیک

از راهنمایی که کردین ممنونم.

1  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .