برگرداندن عنوان آخرین مطالب در وردپرس به وسیله ی ایجکس

این تاپیک 11 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  علی امینی ،‏ 3 سال و 2 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1809 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 3 اکتبر 2013     9:53 ق.ظ #

علی امینی

Author
VIP
146 پست50 تاپیک

با سلام

خیلی دنبال این می گردم که ببینم چطور میشه عنوان اخرین مطالب وردپرسمو به صورت ایجکس با زدن یه دکمه بر گردونم.

خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید.

یا علی

0  تشکر
پنجشنبه ، 3 اکتبر 2013     11:01 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام،دقیقا میخوای چیکار کنی؟

0  تشکر
پنجشنبه ، 3 اکتبر 2013     11:13 ق.ظ #

علی امینی

Author
VIP
146 پست50 تاپیک

یه چیزی مثل همین دوتا بلوک بالای سون لرن که به صورت ای جکس عنوان هارو نشون میده.

میدونم باید یه فایل پی اچ پی داشته باشم که تو اون مثلا عنوان های آخرین مطالب رو فراخوانی کنم و فایل پی اچ پی مو شرطی کنم مثلا یه چیزی مثل کد زیر :

و با ایجکس آدرسی مثل این رو باز کنم :

فقط نمیدونم چطور تو اون فایل پی اچ پی عنوان هارو فراخوانی کنم چون توابع وردپرس توش کار نمیکنه !

0  تشکر
پنجشنبه ، 3 اکتبر 2013     11:40 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

چرا داداش کار میکنه شما فایل های لازم رو رو بذار توی پوسته ات،توابع وردپرس به درستی کار میکنه.

0  تشکر
پنجشنبه ، 3 اکتبر 2013     11:51 ق.ظ #

علی امینی

Author
VIP
146 پست50 تاپیک

من تو پوشه ی پوسته ی فعلی وردپرسم یه فایل پی اچ پی باز کردم که تابع bloginfo() توش کار نمیکنه !

و توابع دیگری رو هم توش نوشتم ولی کار نکرد !!

این کد های فایل پی اچ پی م :

این خطاش:

این جور که معلومه توی این فایل توابع وردپرس نمی خوان کار کنن ❗

0  تشکر
پنجشنبه ، 3 اکتبر 2013     12:15 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

من خودم فایل های اضافی رو مثلا میذارم تیو یه پوشه توی پوسته،تمام توابع وردپرس رو هم یه راحتی فراخوانی میکنم و باهاش مشکلی ندارم.

1  تشکر
پنجشنبه ، 3 اکتبر 2013     12:22 ب.ظ #

علی امینی

Author
VIP
146 پست50 تاپیک

داداش من هر کاری کردم نمیشه .

میشه یه مثالی که انجامش دادی و جواب داده بزنی؟

0  تشکر
پنجشنبه ، 3 اکتبر 2013     12:32 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

ببین من تنهای کاری که میکنم اینه که توی پوشه پوسته خودم یه پوشه مثلا با نام  inc ایجاد میکنم و فایل های لازم رو توی اون قرار میدم حالا این فایل ها رو توی فایل functions.php خود پوسته require میکنم.بعدشم تمام اطالاعاتی که توی اون فایل ها می نویسیم به راحتی توی وردپرس اجرا میشه و توابع وردپرس هم به درستی کار میکنه.

0  تشکر
پنجشنبه ، 3 اکتبر 2013     1:55 ب.ظ #

علی امینی

Author
VIP
146 پست50 تاپیک

همینطور که گفتید فایلی رو که می خواستم رو ایجاد کردم و تو فانکشن دات پی اچ پی به صورت زیر require ش کردم :

و تو فایل ایجکس دات پی اچ پی تابع برگه هارو نوشتم:

حالا توی هر صفحه از وردپرسم که میرم لینک برگه ها بالای صفحه نوشته شده(یعنی تابع برگه ها کار کرده) ولی وقتی مستقیما به لینک ajax.php میرم میگه که همچنین توابعی وجود ندارند.

من می خوام که توابع وردپرس در خود فایل ajax.php کار کنه .

اگه راهی هست راهنمایی کنید.

ممنون

0  تشکر
پنجشنبه ، 3 اکتبر 2013     2:40 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

خوب وردپرس به خاطر امنیتش معمولا اجازه دسترسی مستقیم به فایل ها رو نمیده،شما توابع مورد نظر رو توی فایل ajax بنویس و خروجی مناسب رو تولید کن و بعد با جی کوئری درخواست ای جکس خودتو به اون آدرس بفرست و نتیجه رو نشون بده.

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 12 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .