برنامه نویس چه کار باید بکند تا سایتش در اولین صفحه یافته های گوگل باشد؟

این تاپیک 2 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  محمدرضا موحد ،‏ 1 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 421 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 9 آگوست 2015     8:48 ب.ظ #

donya2014

Subscriber
5 پست9 تاپیک

سلام

یک برنامه نویس چه کار باید بکنه تا اینکه سایتش در جستجوی مطالب مربوط به سایت در صفحه اول گوگل بخصوص به عنوان اولین جستجو بیاد؟

سایتی طراحی کردم و در آن از تگهای متا و فایل Robot.txt استفاده کردم، سایت رو هم از طریق Webmasters به گوگل معرفی کردم، در همان ماه اول در جستجوی بعضی از مطالب مربوط به سایت، سایت در اولین صفحه یافته های جستجوی گوگل بود اما چند ماهی هست که کاربر مطالب سایت رو آپدیت نکرده دیگه در اولین صفحه یافته های گوگل نیست.سایت حالت تبلیغاتی دارد و یک قسمت هم برای آموزش.

من به عنوان برنامه نویس چی کار باید بکنم تا سایت جز اولین یافته های گوگل باشه.

ممنون میشم کمک کنید.

0  تشکر
چهار شنبه ، 12 آگوست 2015     2:34 ب.ظ #

سعید

Subscriber
161 پست35 تاپیک

سلام

1-به هیچ عنوان از مطالب کپی شده استفاده نکنید

2-مطالب رو برای کاربران بنویسید نه برای گوگل

3-سعی کنید قالبتون رو ساده و روان و کم حجم و در حد امکان زیبا بسازید

4-صبر کنید چون هیچ سایتی در اوایل کار خود نمی تواند در اولین صفحه گوگل قرار بگیرد

به نظر من این موارد از مهمترین ویژگی های یک سایت خوب هستن

1  تشکر
چهار شنبه ، 19 آگوست 2015     4:42 ب.ظ #

محمدرضا موحد

Subscriber
22 پست1 تاپیک

پس از طراحی و ارجای سایت نوبت به مرحله بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو می رسد. در این مرحله شما باید بهینه سازی سایت و بهینه سازی سئو را با دقت و رعایت تمامی گزینه ها انجام دهید. محتوایی که می خواهید بارگذاری کنید قبل از بارگذاری باید توسط یک سئو کار بررسی و بهینه شود. انتخاب کلمات کلیدی و توضیحات مطالب باید به درستی انجام گیرد. استفاده از تگهای H باید به درستی انجام گیرد و مواردی از این دست...

1  تشکر
پست 1 تا 3 (از مجموع 3 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .