برنامه ای به واسطه توابع getche و ساختار if...else در ++C

این تاپیک 2 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Sina4everafter ،‏ 3 سال و 6 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 2121 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 4 ژوئن 2013     1:47 ب.ظ #

Sina4everafter

Subscriber
14 پست16 تاپیک

سلام.دوستان با اینکه این سایت برای طراحی سایته و تمام بخش های فرم راجع به برنامه نویسی تحت وب هست. و من هم اصلا دوست ندارم نظم و به هم بریزم،ولی مجبور میشم سوالم و اینجا بپرسم.

چون سوالم و توی سایت دیگه ای پرسیدم ولی به نتیجه ای نرسیدم.(اصلا جواب ندادن).ولی تا حالا اینجا هر بار سوال پرسیدم به طور کامل متوجه شدم.

اگر دوستان راهنماییم کنن ممنون میشم.

----------------------------------------------

من می خوام برنامه ای و بنویسم که یه پسوردی و از کاربر دریافت کنه و بعد دوباره پسورد و برای تایید از کاربر بخواد.اگر پسورد های وارد شده با هم برابر بود ، پیغام خوش آمد و چاپ کنه،در غیر اینصورت بگه که پسورد اشتباهه.

من ابتدا این برنامه و با استفاده از دو تا متغیر نوشتم که دو تا متغیر و با یه دستور if با هم مقایسه کردم که اگه درست بود پیغام ها رو چاپ کنه.

ولی من می خوام با استفاده از تابع getche این برنامه و بنویسم.

مشکل من اینه که نمی دونم پسوردی و که دوباره وارد میشه و چه طور با پسورد قبلی مقایسه کنم.

اگر به برنامه ای و که نوشتم دقت کنید دو تا متغیر تعریف کردم که در هر ورودی از یکیشون استفاده کردم.و در آخر در ساختار if...else با هم مقایسه کردم.ولی خروجیم فقط یه چیز اون هم پیغام خوش آمد و چاپ می کنه.اگر راهنماییم کنید ممنون میشم.

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
چهار شنبه ، 5 ژوئن 2013     9:22 ق.ظ #

بابک افشار

Subscriber
28 پست4 تاپیک

دوست عزیز برنامش درست کار میکنه الان.

3  تشکر
چهار شنبه ، 5 ژوئن 2013     9:47 ب.ظ #

Sina4everafter

Subscriber
14 پست16 تاپیک

دوست من ، اول تشکر برای راهنماییت.
من این برنامه رو که اجرا می کنم فقط یه کارکتر بیشتر نمی گیره.یعنی کارکتر دوم و که واردمی کنم میره سراغ دستور بعدی.چون بدون استفاده از حلقه while ورودی گرفتین.اگر ورودیتون و با استفاده از while بگیرین دقیقا میشه برنامه من که مشکلش اینه که نمشیه (من نمی تونم) اولی و دومی و با هم مقایسه کنم و در هر صورت سراغ دستور else نمیره و فقط پیغام خوش آمد و چاپ می کنه.امید وارم بتونی راهنماییم کنی.ممنون.

0  تشکر
پست 1 تا 3 (از مجموع 3 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .