برقراری ارتباط فرم با کد جاوا اسکریپت (کد امنیتی)

این تاپیک 2 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  seraji1 ،‏ 3 سال و 5 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1427 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 8 جولای 2013     7:43 ق.ظ #

seraji1

Subscriber
9 پست4 تاپیک

سلام من ی فرم تماس با ما درست کردم و برای  اعتبارسنجی یک کد امنیتی قرار دادم حالا این کد امنیتی خودش ی اسکریپته ک  با استفاده از دو فایل دیگه اعتبار سنجی میکنه و اگه کلمه وارد شده معتبر بود فقط میگه تطابق داشت و اگه نداشت میگه کد وارد شده معتبر نیست دکمه برگشت را بزنید و دوباره وارد کنید. حالا من میخام وقتی دکمه ارسال اسکریپت زده میشه همه اطلاعات ثبت نام ب دیتا بیس منتقل بشه در عین این که اگه کلمه وارد شده معتبر نبود خطا بده یا ی کد جدید نمایش داده بشه .چ طوری بایداین دو کد را با هم مچ کنم چون هر دو کد  فرم هستن هر کدام یک دکمه ارسال دارند من میخام این دو دکمه یکی شود و قسمت بارگذاری مجدد هم در همان صفحه و در صورتی ک اشتباه وارد شد نمایش داده شود و عملا کد بازگشت را حذف کنم

این کد فرم تماس با ما

این هم کد ساخت کد امنیتی جاوا اسکرییپت

دو فایل valiate ,cap-image هم ضمیمه شده.ممنون میشم پاسخ بدین دفعه دومیه ک میپرسم ب خدا گیرشم

2  تشکر
دوشنبه ، 8 جولای 2013     10:08 ق.ظ #

علی امینی

Author
VIP
146 پست50 تاپیک

سلام

میشه بدون کد نویسی جاوا اسکریپت و با html5 این کارو انجام داد.

مثلا به جای فیلد text از فیلد email استفاده میکنی و در این صورت اگه ایمیل وارد شده با نوع یک ایمیل فرق داشته باشه بدون هیچ اسکریپتی از ارسال فرم خدداری میشه.این کار خیلی آسون تره.این هم فیلد های html5:

خاصیت  placeholder = " text " یک متن راهنما در فیلد ایجاد میکند مثلا این کد رو در مرورگرتون اجرا کنید.

و یا خاصیت min و max که خاصیت مین حداقل مقدار یک فیلد را در بر می گیرد و خاصیت مکس حد اکثر مقدار را در بر میگیرد .به صورت زیر نوشته میشن.که میشه در کادر های عددی از اونها استفاده کرد.

و خاصیت  required اگر در یک تگ input قرار بگیرد  باید حتما در آن کادر یک مقدار وارد شود و کاربر نمی تواند آن را خالی رها کند به صورت زیر:

شاید دموی کد ها در ینجا درست نباشه این کد هارو در مرورگرتون اجرا کنید.

2  تشکر
دوشنبه ، 8 جولای 2013     3:06 ب.ظ #

seraji1

Subscriber
9 پست4 تاپیک

سلام ممنون امینی جان خیلی خوب بود اما منظور من کد امنیتی بود ک وقتی وارد میکنی دیدی میگه اشتباه است یا اگه درسته فرم ارسال میشه.فعلا میخام بدونم این دو تا فرمی ک گذاشتم را چطوری دکمه های ارسالشون را باهم مچ کنم بد نیست این کد را هم ببینی.این کدها را از دو تا فرم با هم مچ کردم اما نمیدونم چرا ب دیتابیس ارسال نمیشه اصن عمل نمیکنه

1  تشکر
پست 1 تا 3 (از مجموع 3 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .