بررسی کد

این تاپیک 4 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  مهدی قربانی ،‏ 2 سال و 11 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 680 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 16 دسامبر 2013     5:15 ب.ظ #

مهدی قربانی

Subscriber
26 پست22 تاپیک

با عرض سلام و خسته نباشید 2 تا سوال داشتم

سوال اول اینکه  من یه کد دارم که یه شرط داره که زمانی که کابر لاگین کرده باشه تابعی که در دیو با id="menu-avatar  که ایجاد کردم براش نمایش داده بشه و اگه لاگین نبود این دیو نمایش داده نشه اما اجرا که میکن کار نمیکنه لطفا راهنمایی کنید و کد رو اصلاح بفرمایید.

و سوال دوم اینکه تایع زیر

عکس کاربر رو در فایل index.php نشون میده ولی وقتی در فایل header.php میزارم عکس کاربر رو نشون نمیده این رو هم محبت کنید بگین که راه حلش چیه؟

باتشکر فراوان

2  تشکر
دوشنبه ، 16 دسامبر 2013     5:36 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام اینو تست کنید.

2  تشکر
دوشنبه ، 16 دسامبر 2013     6:59 ب.ظ #

مهدی قربانی

Subscriber
26 پست22 تاپیک

ممنون آقا کیوان عالی بود فقط یه توضیحی راجع به کد زیر میدین که در کد بالا گذاشتین یعنی کارش چیه چون این رو نذاریم در فایل header.php  نمایش نمیده؟

0  تشکر
دوشنبه ، 16 دسامبر 2013     7:13 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

متغییر current_user از پیش تعریف شده خود وردپرس هست و یه شی از کلاس WP_User  این شی شامل اطلاعات لازم کاربر جاری هستش(هم اطلاعات پروفایل و هم اطلاعات دسترسی ها)،به صورت استاندارد با متد get_currentuserinfo مقادیر رو براش ست میکنیم(در صورت ست نشدن این متد اونارو ست میکنه).در ضمن این شی باید به صورت global تعریف بشه تا scope عملکردش خود وردپرس باشه و دسترسی لازم رو داشته باشه.موفق باشی.

2  تشکر
دوشنبه ، 16 دسامبر 2013     7:39 ب.ظ #

مهدی قربانی

Subscriber
26 پست22 تاپیک

بسیار واضح و کاربردی

ممنون...:-)

1  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .