برای داشتن یه سایت در ورود پرس چه چیزهایی باید داشت؟؟؟

این تاپیک 4 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Mnmn200 ،‏ 4 سال و 2 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1640 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 21 سپتامبر 2012     7:27 ب.ظ #

Mnmn200

Subscriber
6 پست7 تاپیک

سلام من میخواستم یه سایت در ورود پرس راه بندازم هاست دارم دامنه دارم و دیگه نمیدونم باید چی داشته باشم و چطوری یه سایت توی ورود پرس راه بندازم در واقع میخوام راهنمایی کنید باید چیکار کنم الان توی ورود پرس ثبت نام هم کردم ولی از این به بعدشو بلد نیستم ممنون میشم جوابمو بدید.

مثلا چطور میشه قالب مورد علاقه اتو روی ورود پرس پیاده کرد میدونم باید قالب آپلود بشه بعد شو دیگه نمیدونم راستی منظور من ورود پرس فارسیه....از نظر مقایسه با ارائه دهنده های وبلاگ دیگه مثل جوملا یا دورپال خوبه یا باید برم اونجا اینا رو راه بندازم؟؟؟اونا بهرتن؟؟؟؟میخوام حرفه ای باشه همه چی در اختیار کاربرش بذاره به نظرم ورود پرس فارسی یه ریزه چیزه خوب نیس حالا نمیدونم واقعا خوب نیست؟؟؟

0  تشکر
جمعه ، 21 سپتامبر 2012     9:11 ب.ظ #

طاها دریس

Authorplus
VIP
451 پست5 تاپیک

سلام.

خیلی خوبه واسه راه اندازی یه سایت تقریبا نصفه راه رو اومدی!!!

هاست و دامنه که گرفتی. واسه راه انداری وردپرس هم نیازی نیست که توی سایت وردپرس ثبت نام کنی. فقط کافیه cms ورد پرس رو دانلود کنی، بعد توی هاستت آپلود، در آخر هم نصبش کن. همین.

وردپرس فارسی رو از اینجا دانلود کن. اگر هم با نصبش مشکل داشتی  اینجا مراجعه کن!

[quote=5156]از نظر مقایسه با ارائه دهنده های وبلاگ دیگه مثل جوملا یا دورپال خوبه یا باید برم اونجا اینا رو راه بندازم؟؟؟اونا بهترن؟؟؟[/quote]
 خب من پیشنهاد میکنم همین وردپرس رو نصب کنی چونکه از همه نظر از بقیه cmsها بهتره. هم از نظر امکاناتش، افزونه هاش، پوسته ها و...همین سایت سون لرن از وردپرس استفاده میکنه.
از دروپال و جوملا بیشتر برای سایت های خیلی بزرگ استفاده میشه.

اگه بازم سوالی داشتی درخدمتم....!!!

1  تشکر
شنبه ، 22 سپتامبر 2012     1:13 ق.ظ #

میلاد حیدری

Contributor
34 پست3 تاپیک

سلام دوست عزیز اگر بخواهم رک مطالب را بهتون بگم

اگر شما یک سایت میخواهید که به صورت وبلاگ مطالب خودتون رو ایجاد کنید ، افزایش بازدید داشته باشید ، و کار با آن هم ساده باشه ، وردپرس خیلی خوبه ولی کامل ترین سیستم مدیریت محتوا که در ایران زیاد مورد استفاده قرار نمی گیرد  ، جوملا می باشد

0  تشکر
شنبه ، 22 سپتامبر 2012     2:28 ق.ظ #

Mnmn200

Subscriber
6 پست7 تاپیک

سلام ممنون از کمکتون ولی نتونستم اون چیزی که باید دانلودش کنم و بعد آپلود شه رو پیدا کنم ؟؟؟میشه دقیق تر کمک کنید من توی این سایت ورود پرس خیلی مبتدی هستم ولی توی وب نویسی حرفه ای ام ممنون میشم بیشتر کمک کنید باید از کجا دانلودش کنم؟؟؟؟

0  تشکر
شنبه ، 22 سپتامبر 2012     2:39 ق.ظ #

Mnmn200

Subscriber
6 پست7 تاپیک

ببخشید چطور میشه  یه پوشه رو با تمام محتویاتش آپلود کرد من این ورود پرس رو دانلود کردم الان میخوام آپلودش کنم به مشکل برخوردم نمیتونم یعنی بجای آپلود پوشه میره تیو پوشه و دونه دونه فایلها رو آپلود میکنه

0  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .