بدست آوردن تعداد بازدید سایت

این تاپیک 5 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  مهدی حسینیان ،‏ 2 سال پیش .

این تاپیک تاکنون 1312 بازدید داشته است .

تگ شده :  

نویسنده پست
جمعه ، 21 نوامبر 2014     8:55 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

سلام
من برای بدست آوردن تعداد بازدید سایت از سیستم آمار وب گذر استفاده میکنم اما میدونم که سرعت سایت رو میاره پایین. میخواستم بدونم دوستان راه کار یا ابزار بهتری برای بدست آوردن آمار بازدید سایت وردپرسی دارند؟ که بهتر و بهینه تر باشه؟

0  تشکر
شنبه ، 22 نوامبر 2014     12:27 ق.ظ #

مهدی حسینیان

Subscriber
118 پست19 تاپیک

افزونه های زیادی هستند برای اینکار می تونی توی گوگل سرچ کنی افزونه آمارگیر ورد پرس خیلی افزونه در این مورد داریم .

0  تشکر
شنبه ، 22 نوامبر 2014     5:57 ب.ظ #

مصطفی موذنی

Subscriber
19 پست2 تاپیک

من می تون کمک کنم اسکریپتش رو خودم نوشتم برای سایتم می خوای می فروشمش مثل آمار گیر رزبلاگ کار میکنه دقیق حرفه ای

0  تشکر
شنبه ، 22 نوامبر 2014     5:57 ب.ظ #

مصطفی موذنی

Subscriber
19 پست2 تاپیک

اینم ای دی من moazen_m@yahoo.com

0  تشکر
سه شنبه ، 25 نوامبر 2014     1:21 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

سلام
ممنون، دنبال پولی و این حرفا که نیستم. میدونم سرچ کنم که بله زیاده ولی خب ادم میاد که از تجربه دیگران استفاده کنه دیگه، گفتم اگه موردی باشه که دوستان استفاده کرده باشند هم از نظر امنیت و هم کارایی و بهینه بودن.

0  تشکر
جمعه ، 28 نوامبر 2014     8:39 ق.ظ #

مهدی حسینیان

Subscriber
118 پست19 تاپیک

افزونه آمارگیر معمولا فقط متن است و استایل نداره که توش تجربه داشته باشه تمامی کسانی که افزونه اش رو ساختند اکثرا فقط متن بوده و با استایل قالبت ست میشه و یا خودت باید بهش استایل بدی .

اگه بازهم نمی خوای ؛ این افزونه رو بگیر و یا از کد زیر استفاده کن :

1 - دانلود افزونه wp statistics

در ضمن این افزونه کد میانبر هم دارد یعنی میتوانید بدون هیچ افزونه کمکی به راحتی در ابزارک و پست ها و صفحات آن ها را استفاده نمائید برای دریافت کد های میانبر یا shortcode های این افزونه اینجا کلیک کنید.

2 - استفاده از کد زیر :
فایلی که توش حاوی کد های آمارگیر بود رو از قسمت پیوست این تاپیک دانلود کن و در محل دلخواه قالبت کپی کن .

فایل پیوست خراب شد از این لینک دانلود کن .

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
0  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .