بالا نیومدن اسکریپت در لوکال هاست

این تاپیک 5 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  آرمین نادری ،‏ 1 سال و 7 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 538 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 24 آوریل 2015     10:31 ق.ظ #

empera2r

Subscriber
5 پست5 تاپیک

سلام دوستان
من یه اسکریپت رو از رو هاست دانلود کردم و آوردم رو لوکال هاست تا یه سری تغییرات بهش بدم اما وقتی تو لوکال هاست وارد دایرکتوریش میشم پر از خطاهای از نوع notice (در هاست اصلا خطای وجود ندارد خاصیت نشون دادن تمام خطا ها هم ست شده) که اصولا اینجور خطاها اهمین چندانی ندارد ولی باعث شده که اصلا سایت بهم ریخته باشه و اطلاعات دیتابیس رو نخونه . در زیر اطلاعات دقیق ترو میزارم ممنون میشم راهنماییم کنید

خطا رخ داده شده

Notice: Undefined index: post in C:\wamp\www\res\header.php on line 12

و کد مربوط که خطا میده

من کد بالارو به کد زیر تغییر دادم و دیگه خطارو نشون نمیده ولی از این خط کد nتا تعداد وجود داره که اگر بخوام همشون تغییر بدم کار خیلی بیهوده ای هست

if(isset($_GET['post']) && strlen(u_name_url(trim(strip_tags($_GET['post']))))>0)

0  تشکر
شنبه ، 25 آوریل 2015     2:49 ب.ظ #

آرمین نادری

ناظم
389 پست39 تاپیک

سلام خوب مشکل شما اینه که بدون اینکه چک کنید آیا پارامتر post ست شده یا نه اومدید و ازش استفاده کردید

در مورد مشکل دومتون راهی وجود نداره و باید تمام کد های جدید رو با کد های قبلی جایگزین کنید موفق باشید

0  تشکر
شنبه ، 25 آوریل 2015     5:11 ب.ظ #

empera2r

Subscriber
5 پست5 تاپیک

در هاست خوب مشکلی نداره و این مشکل فقط در لوکال هاسته

0  تشکر
شنبه ، 25 آوریل 2015     5:30 ب.ظ #

آرمین نادری

ناظم
389 پست39 تاپیک

اگر در هاست هم از همین کد استفاده کرده باشید در صورتی که پارامتر post ست نشده باشد ارور باید رخ بدهد مگر اینکه نمایش ارور ها را غیر فعال کرده باشید .

0  تشکر
شنبه ، 25 آوریل 2015     8:36 ب.ظ #

empera2r

Subscriber
5 پست5 تاپیک

نمایش خطا ها در هاستم فعاله چیزیش که برای خودمم عجیبه همینه تو هاست مشکلی نداره تو لوکال هاست پر از مشکل

0  تشکر
شنبه ، 25 آوریل 2015     9:26 ب.ظ #

آرمین نادری

ناظم
389 پست39 تاپیک

امکانش هست آدرس اسکریپت روی هاست رو بدین

0  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .