بالابرنده امار بازدید سایت

این تاپیک 4 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  علی ،‏ 1 سال و 6 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 456 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 7 ژوئن 2015     3:03 ب.ظ #

سید رضا شجاع رضوی

Subscriber
27 پست11 تاپیک

سلام من برای سایتم یه بالابرنده بازدید تهیه کردم و میتونه توی کمتر از 5 دقیقه 300 تا به بازدید سایتم اضافه کنه ولی تعداد بازدید کننده ها بالا نمیره آیا بالا رفتن تعداد بازدید سایت میتونه به رتبه سایتم کمک کنه (توجه داشته باشید که تعداد بازدیدکننده ها بالا نمیره و فقط تعداد بازدید ها افزایش پیدا میکنه )؟؟؟؟؟؟؟

0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
یکشنبه ، 7 ژوئن 2015     6:27 ب.ظ #

علی

ناظم
173 پست3 تاپیک

سلام

خیر

بالا بردن الکی بازدید نتنها موجب پیشرفت سایت نمیشه بلکه گاهی اوقات باعث پسرفت میشه !

الآن بالا بردن بازدید چیزی نیست که !!!! یه نرم افزاری تند تند صفحه سایت رو رفرش میکنه و بجز فشار به سرور و مصرف پهنای باند شما و هاستون هیچ کاره دیگه ای نمیکنه !

اگه میخواهید الکی بازدیدتون بالا نمایش داده بشه میتونید در کد های آمار دستکاری کنید . :دی

شما بهتره برای پیشرفت ، مطالب خوب و مفید و اختصاصی قرار بدید و سایتتون رو بهینه سازی کنید. !

باتشکر

1  تشکر
یکشنبه ، 7 ژوئن 2015     9:28 ب.ظ #

سید رضا شجاع رضوی

Subscriber
27 پست11 تاپیک

نمیخوام آمار بازدیدم الکی بالا نمایش داده بشه میخوام واقعا بالا باشه حالا با نرم افزار شده یا هر چیز دیگه چون سایتم رو تازه راه اندازی کردم میخوام توی جستجوهای گوگل رتبه های بهتری رو برای سایتم نشون بده

شما میگید چیکار کنم؟

0  تشکر
دوشنبه ، 8 ژوئن 2015     1:00 ب.ظ #

علی

ناظم
173 پست3 تاپیک

شما دارید برعکس میگید !

برا اینکه بازدید سایت بالا بره باید رتبه خوبی در موتور های جستوجو داشته باشید.

نه

برای بالا رفتن رتبه ،  بازدید خوبی داشته باشید.

چند چیز برای موتور های جستو جو مهمه و رتبت رو میبره بالا :

1 - سایتت بهینه سازی شده باشه !

2 - مطالبت کپی نباشه !

3 - بصورت مرتب و دوره ای سایت رو بروز رسانی کنی ! (مثلا روزی یک پست در فلان زمان)

4 - و... (خیلی چیزا هستن ولی خب بصورت کلی اینان ولی مثلا مطالب خودشون یه قوانین و استانداردی دارن که طبق اونها بزاری سایتت بهتر میشه)

** سایتت رو در موتور های جستو جوگر ثبت کن بعدش برو سایت مپ و ... رو تنظیم کن تا سایتت رو بشناسن ! !!**

0  تشکر
دوشنبه ، 8 ژوئن 2015     1:15 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

علی

ناظم
173 پست3 تاپیک

آدرس ویمستر گوگل : https://www.google.com/webmasters/

اینم برای یاهو و بینگ (مشترک) : http://www.bing.com/toolbox/webmaster

0  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .