باز شدن نظرات وبلاگ در تب جدید

این تاپیک 5 پاسخ و 5 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  مهشاد کلانتری ،‏ 2 سال و 5 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 814 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 17 ژوئن 2014     12:46 ب.ظ #

naani

Subscriber
106 پست60 تاپیک

سلام. دوستان همونطور که می دونید در وبلاگهای بلاگفا با کلیک بر روی گزینه "نظر بدهید" یه کادر کوچیک باز میشه واسه نظر دادن. اگه بخوایم با کلیک بر روی اون، به جای این کادر کوچیک که در یه پنجره جدید و خارج از پنجره وبلاگ باز میشه، یه تب جدید در کنار تبی که وبلاگ توشه باز بشه و در اونجا نظرات دیده و نوشته بشه باید چیکار کرد؟ من چندتا وبلاگ دیده بودم نظراتشون اینجوری باز میشد.

ممنون

اینم کد قالبم
http://upir.ir/93.3/asass.zip

1  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
سه شنبه ، 17 ژوئن 2014     12:57 ب.ظ #

aligh

Subscriber
136 پست33 تاپیک

دوست عزیز این بر میگرده به برنامه نویسی خود سرویس وبلاگ دهی .

مثلا سایتی مثل بلاگفا صفحه ی نظراتش در صفحه ی جدید باز میشه ولی سایت میهن بلاگ اینطور نیست .

2  تشکر
سه شنبه ، 17 ژوئن 2014     1:00 ب.ظ #

naani

Subscriber
106 پست60 تاپیک

خب من خودم وبلاگ بلاگفای زیادی دیدم اینطوریه. حتی وبلاگ قدیم خودمم همینطوری نظراتش باز میشد البته یه بنده خدایی کد قالبمو ویرایش کرد. الان میخوام این کد قالب هم نظراتش به همین صورت بشه. مثلا شما الان روی بنر های تبلیغاتی همین سایت کلیک کنید، توی تب جدید باز میشه. میخواستم نظرات هم همینجوری باز بشه

2  تشکر
سه شنبه ، 17 ژوئن 2014     1:30 ب.ظ #

رضا نصرالهی

Subscriber
201 پست8 تاپیک

ببین دوست عزیز باید تو کد قالب اون خبشی که نظرات رو باز می کنه پیدا کنی و target لینک اون رو از pop_up به _blank تغییر بدی.به همین راحتی درست می شه.

0  تشکر
سه شنبه ، 17 ژوئن 2014     1:49 ب.ظ #

حامد مودی

Subscriber
VIP
147 پست40 تاپیک

دوست عزیز قسمتی که نظر ها رو میاره با جاوا اسکریپت آدرس دهی شده یعنی لینک معمولی نیست پس کنترلش هم دست قالب نویس نیست. سرویس بلاگفا فقط به طراح قالب یه تگ میده برای بخش نظراتش.

اگه بخوای لینک رو target رو _blank کنی باید لینکش رو هم با جاوا اسکریپت یا جی کوئری تغییر بدی که اولا یه کم کار داره بعدشم بعدی میدونم بشه.

حالا اگه دوستان راهی بلدن بد نیست منم بدونم!!

0  تشکر
سه شنبه ، 17 ژوئن 2014     2:58 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

مهشاد کلانتری

Author
VIP
432 پست67 تاپیک

ببخشید :)

این رو تست کنید. پاسخ قبلی رو نادیده بگیرید

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
3  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .