ایکون های بوت استریپ

این تاپیک 4 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  mohammad karimi ،‏ 11 ماه و 1 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 425 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 31 دسامبر 2015     9:30 ق.ظ #

mohammad karimi

Subscriber
144 پست100 تاپیک

دوستان سلام،من از ایکون های پیش فرضی خود بوت استریپ استفاده کردم بدین شکل که در عکس مشاهد میکنید.خب همینطور که در عکس میبنید ایکون در سمت چپ اینپوت قرار گرفته ومن با دستور floatهم کار کردم جواب نداد میخوام ایکون در سمت راست اینپوت قرار بگیره ممنون میشم کمکم کنید.

اینم کدمربوط به این اینپوت است

<div class="form-group has-feedback">
<input class="form-control input-sm" type="text" placeholder="نام شما" name="author" class="comment-field" id="author" value="<?php echo esc_attr($comment_author); ?>" size="22" tabindex="1" <?php if ($req) echo "aria-required='true' required"; ?> aria-label="right Align" />
<span class="glyphicon glyphicon-user text-right form-control-feedback icon-frm-comment" aria-hidden="true"></span>
</div>

1  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
پنجشنبه ، 31 دسامبر 2015     10:33 ق.ظ #

hamed_z2001

Subscriber
156 پست51 تاپیک

نیاز به تعریف float و ... نداره,کاغیه که span رو قبل از input تعریف کنی تا از سمت راست اول آیکون باشه بعد اینپوت ....

1  تشکر
پنجشنبه ، 31 دسامبر 2015     10:37 ق.ظ #

mohammad karimi

Subscriber
144 پست100 تاپیک

روش شما هم تست کردم ولی جواب نداد

1  تشکر
پنجشنبه ، 31 دسامبر 2015     6:49 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

حمید رضا مصطفی زاده

Subscriber
124 پست11 تاپیک

سلام دوست عزیز از کلاس pull right برای قرار دادن آیکون مورد نظر به سمت راست استفاده کنید.

1  تشکر
پنجشنبه ، 31 دسامبر 2015     6:57 ب.ظ #

mohammad karimi

Subscriber
144 پست100 تاپیک

این کدهم اجرا نمیشه،این کد مربوط به اینپوتم هست

<div class="form-group has-feedback">
<input class="form-control input-sm" type="text" placeholder="نام شما" name="author" class="comment-field" id="author" value="<?php echo esc_attr($comment_author); ?>" size="22" tabindex="1" <?php if ($req) echo "aria-required='true' required"; ?> aria-label="right Align" />
<span class="glyphicon glyphicon-user pull right form-control-feedback icon-frm-comment" aria-hidden="true"></span>
</div>

من ایکون را در جهت ایکون های اینپوت های فرم دیدگاههم میخوام اعمال کنم.

0  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .